Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az osztálytár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az osztálytársamba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves lány vagyok és beleszerettem az egyik osztálytársamba aki szintén lány. Mindketten biszexuálisak vagyunk (bár rólam ezt senki sem tudja). Haveri viszonyban vagyunk, elhülyülünk a szünetekben de mást nem csinálunk. Mit tegyek? Felejtsem el? Nagyon rossz hogy minden nap látnom kell és legszívesebben elmondanám neki, de tudom hogy csak kiröhögne és mindenki megtudná...

2013. dec. 8. 15:37
1 2
 1/13 anonim válasza:
szerintem mondd meg neki, külömben később jön a "mi lett volna ha...?"
2013. dec. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem szoktam ilyenkor azt mondani hogy hajrá, de ez egy különleges alkalom, szerintem mondd el neki ;)
2013. dec. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De neki most tetszik egy fiú... Nem tudom mit tegyek, legszivesebben szerelmet vallanék neki, de ő nem olyan átlagos lány. Nagyon nehezen mutatja ki az érzéseit, inkább bunkózik mindenkivel néha velem is. De beleborzongok ha hozzám ér és mosolyognom kell ha ránézek.
2013. dec. 8. 23:42
 4/13 anonim ***** válasza:
35%
még fiatal vagy és nem alakult ki benned a szexuális hovatartozás,na meg ki lehetsz éhezve a szexre,akkor vannak ilyen gondolatai az embernek,nyúlj magadhoz és ne mondd el neki,mert meg fognak alázni...fogadd meg ezt a tanácsot egy öreg rutintól.
2013. dec. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De én tényleg úgy érzem hogy szeretem...nem tudnék túllépni rajta, főleg úgy, hogy minden nap találkozunk. És szerintem nem vezérel testi vágy, mert még soha nem gondoltam rá "úgy". Akkor felejtsem el? Más lehetőség nem is lehet?
2013. dec. 10. 19:26
 6/13 anonim válasza:

Velem ugyan ez van az egyik edzèstársamba szerelmes vagyok ès èn sem tudnèk "úgy" rá gondolni.Csak olyan èrzès mint mikor egy fiúba vagyok szerelmes pl.folyton vele akarok lenni rajongok èrte...Sokszor mondom neki hogy szeretlek meg ilyenek ès ilyenkor ő is mondja hogy "èn is tèged" (de lányoknál/legjobb barátnőknèl ez normális sztem). Ezt elmondtam pár embernek ès valaki azt mondta hogy csak a fanja vagyok valaki meg hogy fúj leszbikus. Nem tudom hogy mi van. Ő nem itèli el a másságot ,de nem merem neki elmondani.Szerintetek a csók mèg belefèr? Ha megcsókolsz egy lányt már leszbi vagy biszex leszel?

15/L

2013. dec. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ha már a gondolat megvan, hogy meg akarsz csókolni egy lányt, az már azt jelzi, hogy vonzódsz a lányokhoz szerintem, vagy csak kiváncsi vagy
2013. dec. 21. 19:52
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Előzőnek: Nem az számít, hogy minek nevezd magad, biszex, leszbi, heteró, ezek csak szavak, amiknek pontos magyarázatát nem is tudták még megadni. Tehát hívd magad, aminek szeretnéd, a lényeg, hogy mit érzel, és hogy aszerint cselekszel-e.


A kérdésre: Én is végigjártam (járom még mindig) ezt. Gyorsan összefoglalom a tapasztalataimat. (úgyse lesz gyors...)

Kezdjük azzal, hogy hogy fogod kibírni. Nos ezt túl lehet élni, bár én se hittem az elején, de aztán fokozatosan enyhültek az érzéseim (kb fél év kellett ahhoz, hogy nyugodtam meg tudjak mellette lenni), és bár ma még mindig szeretem őt, elfogadtam, hogy mi nem leszünk együtt.

Na de nálad ez nem is biztos hogy így van. Eleinte én nem akartam elmondani neki, aztán rávettem magam, de nem sült jól el, teljesen beparáztam, hogy mi lett, de szerencsére ez pont szünetben volt, így pár hétig még nem találkoztunk, addig leülepedett a dolog, és bár eleinte mikor megint találkoztunk fura volt, éreztem, hogy kerüljük egymást, de aztán elég hamar visszaszereztem a bizalmát, és azóta szinte legjobb barátok lettünk. (Persze én még mindig többet érzek, de mostantól úgy teszek mintha nem így lenne.)

Eleinte pont azért nem akartam elmondani, mert ha nemet mond, féltem hogy örökre elvesztem mint barátot is, na ez végül szerencsére nem történt meg, de többet nem kockáztatok.

Szóval ezt sajnos át kell gondolni, hogy mennyire fontos neked a barátságotok, mert azt ez tönkreteheti. :/

Ha úgy döntesz, hogy nem mondod meg neki, akkor pedig én vagyok az élő példa, hogy így is túl lehet élni, hogy nem lesz belőle semmi és mindennap látod.

Azt is szokták mondani (ebben nincs nagy tapasztalatom), hogy nem jó egy szerelmi vallomással kezdeni egy kapcsolatot, csak ugye neked ez nehéz, hiszen barátok vagytok, és hogy máshogy tudnál ebből az állapotból kiszakadni... hiába flörtölsz vele, ő azt hiszi mindez csak baráti... Szóval ebben sajnos nem tudok jobbat mondani, mint az hogy bevallod mit érzel.


Aztán itt még valaki írta azt is, hogy nem tudod még, hogy milyen szexualitással rendelkezel, erre csak annyit mondanék, hogy szerintem pedig te tudod mit érzel, és mivel tudod is, nem tudom miről beszélünk. De amúgy az is eszembe jutott, hogy ha te testiségre nem is vágysz akkor mire? Mármint, hogy mivel lenne ez több, mint egy szoros barátság? Ezt csak kíváncsiságból kérdem. :)


Ahogy látom az a tény, hogy biszexuális vagy különösen meg nem hatott meg, szóval akkor arról inkább nem szónokolok most, hogy ezzel nincs semmi baj, éld az életed, legyél boldog, sz ard le mit gondolnak stb... :D


És valóban hosszú lett, bocsi. :D

17/l

2013. dec. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, köszönöm a tartalmas választ. :) azt hiszem vagyok olyan erős, hogy túllépjek rajta.
2013. dec. 21. 23:18
 10/13 anonim válasza:
6. vagyok én is köszönöm a válaszokat.Nem gondoltam ilyenre hogy meg akarom csókolni (bocsánat ha félreérthető voltam) csak az egyik barátnőmmel beszéltem erről és arra jutottunk hogy a pillanat hevében ha 2 barát annyira szereti egymás akkor megtörténhet és ettől még nem biztos hogy a lányokhoz vonzódnak. Én pedig elmondtam neki hogy mit érzek iránta kicsit furcsán viselkedik azóta de azt mondta megért és egy nagyon szoros barátságnál biztos nem akarok többet.Barátnőim meg azt mondták hogy majd megbékél ezzel és akkor nem lesz távolságtartó. :/ Ja és mégegyszer nagyon köszönöm a válaszokat. :)
2014. jan. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!