Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja vagyunk együtt és nem érzem már azt a kötődést és odafigyelést tőle amit eddig megadott nekem. És ha felhozom neki ezt témát vagy ,hogy mire vágyom akkor rögtön elkezd velem veszekedni és csak a vitatkozás lesz belőle. Szerintem minden nő vágyik néha egy kis meglepetésekre, törődésre és odafigyelésre. Én próbálok mindig rá utalni a dolgokra de sose veszi észre. Főleg ,hogy most beteg voltam és rá lett volna szükségem meg se látogatott és meg se kérdezte azt,hogy szükségem van-e valamire.

2013. dec. 12. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem néztem volna bele. Ha neki fontosabb a mobilja, akkor "belenézés" nélkül is otthagytam volna.
2013. dec. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megkapott téged már nem töri magát az ilyesmiken. Szerintem egy nõt minden héten illik meghódítani, és a napi szintû törõdés is fontos
2013. dec. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

És te meg szoktad őt lepni?

Vagy azt hiszed mert lány vagy mndent lehet?

Ez nem ugy megy.egyenjogúság van

2013. dec. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én akármikor tehetem akkor meglepem és mindig törődök vele és a jót akarom neki!
2013. dec. 12. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!