Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretem a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a barátnőmet, mit tegyek, hogy ne veszitsem el?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt. Jól megvoltunk minden. Pár hete csak veszekszunk, veszekszunk és veszekszunk. A heten betelt a pohár mindkettőnknél. Én csak még akartam beszélni, de ő szakítani akart. Végül egy het szünetet kért. Olyanokat mondott, hogy szeret, de már nem érzi a szikrát és megvaltozott a kapcsolatunk. Megvarjuk az egy hét szünetet és akkor eldontjuk mi legyen. Én rettenetesen szerelmes vagyok belé. Félek hogy elveszitem, mit tegyek, hogy ne?

2013. dec. 12. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézz ki jobban, mint a másik srác, akit talált helyetted!
2013. dec. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is 5 hónap után volt egy hetes szünet szakítás lett a vége. kezd el gyászolni a kapcsolatot.
2013. dec. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha szereted akkor el fogod tudni engedni. Önző módon nem teheted, hogy lelkileg zsarold.

Néha ezt kell tenni. Ha a lány úgy érzi, hogy szakítani akar, akkor azt már visszaforgatni, hogy olyan legyen mint az első napokban a kapcsolatotok már nem lehet. Lásd be magadnak. Te vagy szerelmes, ő már nem. Lehet, hogy szeret, inkább megszokott. Engedd el, mindkettőtöknek jobb lesz. Ő sem szenved tovább, neked pedig csak "5 hónapon" kell túltenned magad.

2013. dec. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha szereted engedd el, és ha viszont szeret visszamegy hozzád
2013. dec. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen szünetek semmire nem jók. Ha nem tudjátok megbeszélni a problémát az egy hét múlva is ott lesz.
2013. dec. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
na mi lett?
2013. dec. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kibékültünk akkor két nap után, aztán most úgy néz ki szakítunk.. Csütörtökön megbeszéltünk minden egyes problémát és hogy tiszta lappal kezdjük úgy mint az elején, de tegnap egy férre értés miatt összevesztünk. Tényleg úgy viselkedtünk min az elején és az egész csak egy férre értés volt tegnap, és azt mondta h szakít velem. Én csak azért nem akarom, hogy vége legyen, mert olyan szépen újrakezdtük és ez az egész tegnap csak férre értés volt.
2013. dec. 28. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!