Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy zavarja a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy zavarja a barátnőmet de miért nem fogadja el, hogy az a nő nálam lakik?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 1 éve vagyunk együtt.külön külön élünk mert ő egyetemre jár.6 hónapja a legjobb ismerősöm meghalt.Így a lánya egyedül maradt.A házat elvitték tőle adósság fejében.20 éves.Most fejezi be a szakmáját és megmondtam neki addig marad amíg helyre nem jön az élete.És így is fog maradni.De a barátnőm egyfolytában ezen kattog.Nem érti meg,hogy nincs semmi köztünk,nem is lesz és nem is volt.Nálam lakik semmi több.

De még választás elé állított,hogy vagy ő vagy a csaj.Hétvégéig kell döntenem,de nem gondolkozok ezen.A lányt választom hiába szerelem.Sokat köszönhetek az apjának.

Miért kell ezen kiakadni?Miért kell ilyen hisztit csinálni?A legfőbb kérdés mit tehetnék,hogy a szerelmem is megmaradjon és a lány is maradjon?



2013. dec. 10. 18:29
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
51%
Semmit. Én valahol megértem a barátnődet.
2013. dec. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Fogadja el, hogy a lány veled lakik !!! Jól döntesz, ha a lakótársnőd mellett döntesz. Egyáltalán vele már beszélgetett a barátnőd?
2013. dec. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
De igazából tényleg meg lehet érteni valamilyen szinten, de beszélgetnie kéne a 2 lánynak egymással.
2013. dec. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:

Egy nem könnyű szituációt teremtettél magadnak. (is)

A baránőd csak azt látja, hogy magadhoz vettél egy fiatal pipit, feszes bőr, fiatal test, ránctalan arc... tökéletes célpont egy érett (és egyéb) férfi számára.


Ezt nem könnyű elfogadni, főleg mert annyira kevesen múlik sokszor a bizalom eljátszása.


Lehet, hogy segít, ha mindhárman leültök ez megbeszélni.

2013. dec. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Azért bennem is felmerülne, vajon nem-e természetben fizet a lányka a lakhatásért...
2013. dec. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Le kell ülni megbeszélni! Mond el a párodnak,hogy neked fontos,hogy megtedd ezt a lány apjára való tekintettel. Meg őt szereted nem csalnád meg. Egy felnőtt nőben is van féltékenység de szerintem ha bízik benned nem kellene ilyen ultimátumot adnia.
2013. dec. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
A barátnőd még nagyon éretlen lehet.
2013. dec. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Találkoztak és beszélgettek is.Bár inkább ellenség felmérése volt mintsem igazi kommunikáció..

Az a lányka főz,mos,takarít és beszáll a rezsibe!

2013. dec. 10. 18:39
 9/37 Költőnő? ***** válasza:
.. hol bizalom nincs....
2013. dec. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Annak mi az oka, h te előbb ajánlottad fel egy idegennek, h hozzád költözzön, mint a barátnődnek? Azért ez elég árulkodó, én abszolút megértem a csajod.
2013. dec. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!