Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mégis mihez kezdjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

A barátommal egy kis ideje eltávolodtunk egymástól, és tegnap beszéltem vele erről, azt is szóba hoztam hogy lehet hogy szakítanunk kéne erre mondta hogy több időt fog rám szentelni csak ne szakítsak vele..

Eddig oké a történet, de mostanában egy hülye kis p*csa kiakar velem tolni, és azt hireszteli hogy én az exemmel újra együtt vagyok és az ő pasija (aki az én exem) ezért szakított vele...A sulimban már egy páran erről beszélnek, hiába mondom hogy nem igaz és a srác is hiába mondja...

És a barátom fülébe jutott ez a dolog és rákérdezett hogy ez igy van-e, kicsit megsértődtem hogy nem bízik bennem de aztán gondolkodtam hogy a tegnapi "majdnem szakítás" után gondolom arra gyanakszik hogy az exem miatt akartam dobni...

Na akkor most mit csináljak? Egyáltalán nem vagyok az a fajta aki megcsalja a barátját, én inkább kidobom ha rossz a kapcsolatunk de nem csalom meg...soha!

Mit tegyek hogy a barátom higgyen nekem? Ti mit tennétek a helyembe? Főleg lányokat kérdezek de pasik is válaszolhatnak ha tudnak erre mit mondani..



2013. dec. 12. 22:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd neki, h. lathatta amig egyutt voltatok is bizott benned es szeretted ot. Ha szeretne veled maradni, es meg mindig bizik benned, akkor neked fog hinni.

Szerintem a baratoddal kozosen varatlanul alljatok a lany ele, es kerdezzetek tole egy ket dolgot. Szerintem hirtelen azt sem tudja mit valaszoljon, mert hazudik. Es akkor a baratod neked fog hinni.

A kerdeseket elore gondold ki, mit is kerdezel a rosszakarodtol.

2013. dec. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!