Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megismerkedtem egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szimcsoo kérdése:

Megismerkedtem egy sráccal van barátnője de én csókoloztam a sráccal de nemtudtam hogy neki barátnője van 17/L mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Nagyon rosszul érzem magam amiatt amit tettem , de nem csak én voltam a hibás mert a srác nem mondta el hogy van barátnője , nemrég találkoztam vele úgy mint egy srác én egy lány .. hát csókoloztam vele meg beszélgettünk de csak hülyeségekről , nagyon hamar esek szerelembe szóval már azt érzem hogy hiányzik minden percben vele lennék és amikor rá gondolok a gyomrom olyan fura .. azt hiszem ezt hívják szerelemnek?, tanácsokat kérnék .. mitcsináljak ? felejtsem el a srácot ?



2013. dec. 14. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ismerek olyan előírást, amely rögzíti, hogy csak olyan fiúval lehet csókolózni, akinek nincs csaja. Pláne akkor, ha nem is tudsz róla, hogy van neki vagy nincs. Szóval, ne érezd magad rosszul ezért egy percig sem. Ha meg összejön vele a dolog, akkor meg te leszel a csaja, nem más. Persze lehet, hogy akkor meg egy harmadik lánnyal fog csókolózni, de akkor sem dől össze a világ.
2013. dec. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem abba gondolj bele, hogy ha esetleg szakítana a barátnőjével, és összejönnétek, végig benned lenne, hogy a srác azt a lányt is megcsalta veled (igen, a csókolózás megcsalás). Tudnál nyugodt lenni? Meg tudnál bízni benne?


Ilyen sráccal nem érdemes kezdeni. Összejöttök, és majd a következő lány előtt is titkolja, hogy van barátnője, aztán majd vele is smárol... De ha te ilyen helyzetben akarsz lenni, akkor egészségedre.

2013. dec. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!