Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár hét leforgása alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hét leforgása alatt megismerkedtem egy pasival, és már ugymond járunk. Ő többet érez már, mint én. Én viszont nem érzek szerelmet iránta. Kialakul ez menetközben?

Figyelt kérdés
2013. nov. 26. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Persze. Amikor ugymond ki-be jár benned a ...... akkor ugymond jársz vele. Ugymond.
2013. nov. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 zotanbro ***** válasza:
hagyd ott es annyi.
2013. nov. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az elsőnek csak annyit mondanék, nem tudom hány éves vagy, de elég gyerekes vagy...
2013. nov. 26. 14:23
 4/8 anonim ***** válasza:
azt csak tudod hogy van-e irányába valami érzésed, még ha nem is szerelem, mert akkor még kialakulhat, ha semmi akkor felesleges erőltetni
2013. nov. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#1 vok. Kimaradt: Ugymond!
2013. nov. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos kialakul valakiknél. Én eleve akkor lépek kapcsolatba egy nővel, ha már érzem, hogy szerelmes vagyok.
2013. nov. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, Nekem pont az a bajom, hogy addig nem merek belevágni senkivel, amíg a szerelemnek a szikráját meg nem érezném. Emiatt eléggé válogatós vagyok, Te viszont a másik utat követed. Én nem hiszek ebben, hogy majd idővel kialakul, mert egyszerűen annak nem lesz annyi érzelmi többlete, de rengetegen gondolkodnak másképpen. Én ilyen vagyok, teszem hozzá, hogy sajnos..

24/F

2013. nov. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Pont ilyen vagyok én is!!! De mivel ha azt várnám mindig, hogy egyből szerelem legyen, akkor sosem lenne senkim. Ezért döntöttem úgy, hogy megpróbálom, mert azért 26 évesen kellene már valaki mellém.
2013. nov. 26. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!