Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Várjak rá vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Várjak rá vagy engedjem el?

Figyelt kérdés
Van egy "barátom". 6 hónappal ezelőtt ismertem meg mivel a legjobb barátnőmnek a testvére, nagyon sok időt töltöttünk együtt. Nem szimpla barátként viselkedünk egymással, nagyon sok minden történt már köztünk, és éppen e miatt úgy érzem hogy kezdem meg szeretni. Viszont én 16 vagyok, ő pedig 23 és nem akar komolyabb kapcsolatot alkotni velem, pont a nagy korkülömbség miatt. Nem egyszer elhatároztuk már hogy akkor inkább hagyunk egymásnak békét hogy ne okozzunk egymásnak fájdalmat, de nem bírtuk ki, és pár nap elteltével máris fel keresett. Nem tudom mit akar, minden szórakozó helyre együtt járunk, bálokba is szintén, mégis már 6 hónap el telt és ő még mindég ugyan azzal a véleményel van. Most úgy döntöttünk hogy maradunk barátok extrákkal, de nem tudom hogy én akarom e ezt így folytatni. Nem akarom el veszteni, nagyon jól érzem magam vele és ő is ezt mondta nekem, és én most úgy érzem ő más mint a többi! De félek hogy nagyon megszeretem és csak én fogok belőle roszul kijönni. Meg értem őt teljesen, mégsem tudom mi lenne a helyes döntés. Várjak rá, vagy engedjem el végleg?

2013. dec. 15. 11:12
 1/7 Generalis ***** válasza:

Engedd el ! Mert ha vársz belefogsz őrülni !

Inkább legyen barátod !De ne pasid !

2013. dec. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csakhogy barátként nem tudok rá tekinteni. Akkor el kell engednem teljesen.
2013. dec. 15. 11:25
 3/7 Generalis ***** válasza:
Akkor teljesen !
2013. dec. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Generalis ***** válasza:
Az ilyen dolog nagyon veszélyes !
2013. dec. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom. Mégis ott van bennem az a DE. Hogy hátha jólesz. De úgy látszik elkell felejtenem. És köszönöm!
2013. dec. 15. 11:34
 6/7 kendrazoltan ***** válasza:
Sajnálom, de ez nem lesz jó...semmit nem tervez veled, ne álltasd magad...a célja a jelenlegi állapot fenntartása, mert neki épp a "barát extrákkal" a megfelelő...
2013. dec. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én 13 vagyok "az az illető",aki tetszik,pdig 17.Hidd el,azzal jársz a legjobban,hogyha barátként kezeled,de magadban azt érzel,amit te akarsz... ;)
2014. jan. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!