Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnömmel szétmentűnk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnömmel szétmentűnk mert ö bulizni akar és élni az életet! De Látom h zavarja h nem vagyunk egyűt és h hiányzok neki. várjak ráá megjön az esze?

Figyelt kérdés
2013. dec. 7. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Várhatod az eszét egy másik nő társaságában is.
2013. dec. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne akard most újrakezdeni, hogyha ő jön, akkor se. Adj neki időt, ha meg sem próbál picit szórakozni járni, akkor nem fog igazán rájönni, hogy nincs erre szüksége. Ezt úgy értsd, hogy most hiányzol neki, megbocsátasz és visszafogadod, de egy hónap múlva megint ki fogja ezt találni.
2013. dec. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ne fogadd vissza! más farkakat próbálgat, vagy azt szeretne
2013. dec. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne. Ez olyan lenne, mintha sétálnátok, te megállnál egy útkereszteződésnél, ő pedig sétálna tovább. Vagy visszajön, vagy nem, ő további új tapasztalatokkal gazgagsik, míg te nem.
2013. dec. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt egy ilyen nő az életemben most januárban, egy aranyos bájos csajszi volt, ugyanezt a szöveget lökte és rájöttem belsőre egy ócska nagy r*banc.

Azután áprilisban megtaláltam a mostani barátnőmet, akibe életemben először beleszerettem. Hálát adok az égnek hoyg nem ültem fel a partyp*csának. Az olyan lány aki a bulikat választja helyetted, elég egyértelmű jelzés.

Sok nő alkalmatlan szerelemre, párkapcsolatra, ezt érdemes realizálni.

2013. dec. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!