Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi legyen? Varjak ra meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen? Varjak ra meg 1 evet, kerjek, vagy, engedjem el?

Figyelt kérdés
a fium Romaniaba lakik en meg irorszagba,2eve ismerjuk egymast masfel eve jarunk,nem tudom,hogy mit tegyek...2x en mentem el Romaniaba,de iden neki kene kijonnie ide.Fogalmam sincs,hogy kerjek-e ilyet tole vagy sem...hiszen az o zsebebol se hullik csak ugy a sok penz,de ha nem jon ki igy meg 1 evet kell varjunk egymasra..mit csinaljak?Szakitsak,varjak vagy kerjem,hogy jojjon ki o?nagy pofatlansag lenne ilyet kerni?
2008. jún. 30. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne pofátlanság. Kérd meg őt.
2008. jún. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2 éve ismeritek egymást 1.5 éve jártok ebből a rengeteg időből talán eltöltötettek egymással 2 hetett. Ezt én nem tartanám kapcsolatnak. Keres magadnak valami közelebbi fickót.
2008. jún. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lenne pofátlanság,miért lenne az?De így,hogy szinte nincs vagy alig van tali,nem tudom ennek a "kapcsolatnak" van e így értelme.Ezt te érzed,te tudod eldönteni.
2008. jún. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy így hosszúéletű lesz a "kapcsolatotok". Kérd meg hogy most ő jöjjön, mindenképp!
2008. jún. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem keress magadnak mást,ez milyen kapcsolat!Semmilyen!Akkor lenne ha együtt lennétek!Nem pofátlanság de nem biztos,hogy eltudnszakadni a megszokott környezetböl!De azért sok sikert!
2008. jún. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igazabol,csak 6 napot voltunk egyutt,de abbol 4 nap volt olyan,hogy Szerelmesen talalkoztunk...koszonom valaszaitokat,megkerem,hogy jojjon ki,de a szakitason meg gondolkodnom kell,hiszen szeretem,es az sose konnyu...
2008. júl. 1. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!