Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nagyon tetszik és a szimpátia kölcsönös, viszont azt érzem túl jó hozzám. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Nem érzem azt hogy önbizalom hiányos lennék,és nem is ő lenne az első fiú az életemben ezzel nincs is gond. Viszont ő tényleg annyira helyes hogy nem vagyok egy szinten. Teste is szinte tökéletes,rajtam viszont van 5-6kg felesleg. Nem értem mit lát bennem mert külsőre teljesen átlagos vagyok és belsőleg se tudok semmi extrát nyújtani.

Ezt már megmondtam neki is hogy nem illünk egymáshoz és jobbat érdemel nálam,de hallani se akar a dologról. De tényleg sokkal jobb nőket is megkaphatna és én nem tudom magam túltenni ezen.

Mit csináljak ?


2012. szept. 30. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Jobb nőt is megkaphatna, mégis Téged akar... Szerinted mi az oka?
2012. szept. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
:))) Ez a vonzalom és ne beszélj be magadnak hülyeségeket. Mindenkinek más az ideálja. Miért kéne neki jobb hiszen ezek szerint te vagy neki a tökéletes:)
2012. szept. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudatosítsd magadban, hogy Te vagy a legjobb nő, mert a pasi téged akar. Húzd ki magad, ki a mellekkel!
2012. szept. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem először is ilyet többet ne mondj neki. ne tedd le magad. Lehet tévedek, de én úgy vettem észre, hogy a pasik nem szeretik ha "szidod" magadat előttük. Most csak képzeld el fordítva...ha neked mondaná ezt a pasi, nem lenne eleged belőle egy idő után? Arról nem is beszélve, hogy neki ez esetleg fel sem tűnt, te meg felhívod rá a figyelmet.

Ne gondolkozz ezen ennyit, ne ezt nézd (bár megértelek, mert az ilyen helyzet kisebbségi érzést tud kelteni az emberben és az nem engedi, hogy felszabadult legyél és látsszon rajtad az önbizalom) annak örülj, hogy bejössz egy ilyen helyes pasinak...nyilván benned is van valami különleges valami plusz valami vonzerő, ami a sok - a te szemedben tökéletes - lányba nincs meg. Ezért akar téged. Örülj a helyzetnek élvezd ki, és ne beszélj butaságokat! Lássa rajtad, hogy tisztába vagy az értékeiddel, és szereted önmagad!:)

2012. szept. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!