Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki segítene, mert nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene, mert nagyon odavagyok?

Figyelt kérdés

Előbb írtam ki ezt: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


nem sok válasz jött beszélgetnék valakivel akár csak ne itt kelljen "barátnőm" közelébe fájdalomtól megpusztulni mert nagyon rossz hogy ő mosolyogva beszélget másokkal míg hozzám sem szól és nem bosszúból,csupán ilyen lett.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..



2013. dec. 16. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:

tudod...

szerintem megérdemled! én is ugyanezt csinálnám a barátnőd helyében!

16/L

2013. dec. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ennek már semmi értelme. Csúnyán bánhattál vele és most ennek iszod a levét. Ne csodálkozz ha mással jobban érzi magát, ha te sértegetted őt. Talán az a valaki kedvesebb vele. Amikor már sok szart csináltál valakivel, amikor abban a valakiben eljön az a pont, hogy na itt betelt a pohár és már mindegy mit mond, mit tesz nem érdekli, akkor vége van. Te talán elérted nála ezt a szintet. Azért rossz a helyzet, mert egy fedél alatt egy munkahely... Az necces, de folytatni ezt szerintem nem érdemes már nektek. Nem is mutat feléd jeleket, hogy benne lenne. Valahogy oldjátok meg a lakást és mindenki mehet a maga útján.
2013. dec. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!