Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akar valamit tőlem a tanárom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar valamit tőlem a tanárom?

Figyelt kérdés

Egyfolytában mosolyog rám meg incselkedik, velem van elfoglalva és "beszólogat", meg szekál össze-vissza és direkt hangosan a nevemen szólítgat, jó párszor már bámult is, amikor azt hitte, hogy nem látom és arra is volt példa, hogy utánam fordult.

Ez mit jelent? (amúgy nekem is tetszik)



2013. dec. 16. 21:05
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és én soha nem szoktam foglalkozni ezzel meg felvenni.. próbálok úgy csinálni, mintha hidegen hagyna, nem akarom, hogy k...nak nézzen
2013. dec. 16. 21:06
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves,és férfi vagy nő?Amúgy valószínűleg nem akar olyasmit tőled,de óvatos kérdésekkel kiderítheted.
2013. dec. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? de ha kölcsönös is akkorsem érdemes tanárral kezdeni....
2013. dec. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

privátban megírom a kort, ha írtok. itt nem szeretném


1. milyen kérdésekkel?

2013. dec. 16. 21:16
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nem biztos,hogy akar is,valamit de arra tippelnék, ezek alapján bejössz neki.
2013. dec. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!