Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az ex barátnőm 3 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lacessz kérdése:

Az ex barátnőm 3 hónapja szakított velem. Letiltott 1 hónapig facebookon és nem rég elkeztünk újra beszélni de írtam neki egy hülyeséget amit nem kellett volna mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azért szakított velem mert kevés ideje volt meg állandóan baszogattam hogy mikor találkozunk már. Úgy volt előző héten hétvégén hogy átjön és átbeszéljük a dolgokat.De nem jött mert unoka testvéréhez ment megkérdeztem tőle hogy velem nem is akarsz találkozni? azt mondta hogy nem tudja és én hülye utána választás elé állítottam hogy mi neki a fontosabb hogy most lemegy az unokatestvéréhez vagy jön hozzám és ezen besértődött.Mikor írok neki megnézi hogy mit írok de alig válaszol mit tegyek? Nem akarom elveszíteni!

2013. dec. 17. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Teret adsz neki és vársz. Nagyon mást nem tudsz tenni. Egy olyan lánnyal, aki nem teljes szívéből szeret, azzal miért akarsz együtt lenni?
2013. dec. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
írd meg, h nagyon szereted és h nagyon hiányzik. ha erre nem reagál, szerintem ne is akard visszakapni.
2013. dec. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
semmit. írj neki még párszor, hogy mennyire szereted, es nem ugy gondoltad. :) ha szeret visszair
2013. dec. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ostoba vagy. Mi az, hogy nem akarod elveszíteni? Már szakított veled!


Te meg megint csak cseszteted azzal, hogy "ki a fontosabb"... akkora dedós vagy.... már nem is jártok, de még most is akaratoskodsz... Nem csodálom hogy nem válaszol. Talán változz meg.

2013. dec. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha akarsz még tőle valamit, akkor nem írsz neki többet, mert csak jobban elbszod!

ha csak egy hajszálnyi esélyed is van, akkor majd úgy is keres, de üldözni felesleges

2013. dec. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a fő baj hogy nem tudja mit akar és én meg ettől kikészülök. Már kezdtem túltenni magam rajta a 2 hónap alatt mikor rám írt megint megláttam a reményt és most próbálok mindent megtenni érte mert nagyon szeretem. Sajnos csináltam hülyeségeket...
2013. dec. 17. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!