Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene mielőtt valami hülyeséget csinálok?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm éppen nem érhető el és mással meg nem akarom megosztani ezt, így névtelenül mindegy.


Van egy fiú akivel kölcsönösen tetszünk egymásnak csak hogy ő nemlép felém, szerintem most még nem akar kapcsolatot. Már nagyon szomorú vagyok emiatt, nem tudom mit csináljak.


Ma lesz egy nagy buli szerintem oda elmegyek. El akarom felejteni a bánatomat és azt a tudatot hogy nem kellek annak a srácnak aki nekem tetszik...


Kérdésem az, hogy menjek bele egy olyan sráccal barátság extrákkal kapcsolatba aki szintén tetszik, de nem akarok mást tőle, vagy maradjak ennél a srácnál akibe majdnemhogy beleszerettem és a mai buliba hívjam el? Ha nem jön el, a másik verzió lép életbe (vagyis lemondok róla). Ha eljön, és nem úgy alakul, ahogy elképzeltem, és beégek, akkor én össze fogok törni... És szintén a másik verzió lép életbe.


Lemondjak róla, vagy próbaljam meg még utoljára?


Mi legyen?:( Kérlek segítsetek nem akarok már ebbe a nyomorult helyzetbe vergődni...


17L


2013. dec. 6. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Tedd azt!
2013. dec. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg utoljára, de ha nem sikerül akkor se menj el egy másikkal, ne legyél már ilyen lotyó!
2013. dec. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fogj egy pénzérmét és dobjál.
2013. dec. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1 Felejtsd el azt a srácot, de ne így.. Mivel jobb a barátság extrákkal?

2. Inkább bulizás helyet menj a városba, vagy vásárolni.. Hülyeség lenne ebbe belemenned.

2013. dec. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nem akarok lotyó lenni épp ezaz

de már megőrülök úgy érzem aki nekem tetszik annak én nem kellek és fordítva

most vagyok fiatal nem akarok otthon ülve egyedül unatkozni és azon szomorkodni hogy ez még jó ideig így lesz


akkora hülye vagyok...

2013. dec. 6. 20:19
 6/10 anonim ***** válasza:
ne siess, ráérsz!
2013. dec. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy biztos: Ne hagyd őrizetlenül az italodat, nem általad vett italt, más italát kerüld, és ne igyál sokat! Akkor nem csinálsz hülyeséget.
2013. dec. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Te mondtad, hogy kölcsönösen tetszetek egymásnak, csak most nem akar kapcsolatot!

Gondolom, hogy ő is fiatal lehet, akkor ez a "most nem akar" mit jelenthet? Egy hetet? Vagy kettőt? Esetleg egy hónapot? Biztosan nem éveket!

2013. dec. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hívd el!
2013. dec. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Költőnő? ***** válasza:

próbáld meg, h elhívod, de ha nemet mond, bosszúból ne légy mással...

akkor is érezd magad, táncolj, mulass, ismerkedj.

De bosszúból ne menj bele semmi hülyeségbe. Ez bármilyen korban méltatlan önmagaddal szemben, de ebben a korban meg aztán főleg.

Később valszeg csak úgyis megbánnád.

Egyébként meg sztem egy csinos, nevetős, nem részeg lánynál kevés vonzóbb lehet a földön, főleg ha mellé még nem is játszod meg magad, hanem tényleg megpróbálod jól érezni magad a bőrödben :)

2013. dec. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!