Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy 29 éves pasi ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 29 éves pasi ha szerelmes szerintetek mennyi ideig hajlandó várni a 17éves szűz barátnőjére hogy lefeküdjenek?

Figyelt kérdés
kort és nemet légyszi

2013. dec. 17. 21:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
Én max 2 hetet várnék...
2013. dec. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
már 2 hónapja együtt vannak úgyhogy annál hosszab időt?
2013. dec. 17. 22:12
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

ha oda dobod neki hamar magad,annak hamar vége is lesz..

ha szeret várni fog,max addig kiveri.

szűzvagy, ez úgymond "kivétel" szóval legalább várjon egy fél évet,de inkább többet

2013. dec. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan megnyugtathatod a barátnődet, hogy valószínű hogy a "kedvese" másfelé is próbálkozik, vagy nem csak próbálkozik. Feltéve ha nem valami lúzertípusú az úriember.

Egy 17 és 29 éves között elég nagy az érettség különbsége alapesetben, másabb az életfelfogás és ez nem függ az értelmi szinttől. Vagy a 29 évesnek kell egy kamasz szintjén tartani, vagy a 17 évesnek koravénnek.

2013. dec. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
80%

"Egy (érett) felnőtt férfi számára a szex is kell a szerelemhez."


Meg egy NŐ. Mert a 17 éves nem nő, akkor sem, ha annak sminkeli magát, és úgy öltözik, mintha 10 évvel idősebb lenne.


Úgyhogy az a pasi közel sem nevezhető érett férfinak.

2013. dec. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
egy különleges helyzetről van szó..sokat szenvedtek a korküéönbség miatt de végül egymás mellett kötöttek ki..majd az idővel eldől hogy ez pozitív volt vagy nem..
2013. dec. 17. 22:30
 17/25 anonim ***** válasza:

Remélem h magadról beszélsz E/3-ba...

Amúgy meg az már k**vára mi ha egy 29 éves csávó szerelmes egy 17 éves csajba? Azt még megértem ha meg akarja ba**ni mondjuk már az sem vmi "jó"... Légy boldog.

2013. dec. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Ha szerelmes, akkor sokat, amúgy max fél évet...


Én a frjemmel anno 2 hónap után feküdtem le, nem szűzként 22 évesen..

Ráadásul az en kezdeményezésemre, emrt mint kiderült, nem aarta elriasztani:) majdnem azzal sikerült neki, hogy nem próbálkozott be..

Szerintem egy felnőtt kapcsolatban legkésőbb 2-3 hónapon belül van szex, és ez a legkésőbb...

Egy felnőtt férfinak felnőtt nő kell, ez így van... El kell döntsed felnősz-e hozzá vagy sem

De csak azért, hgy "el ne veszítsd " a barátodat ne feküdj le vele, csak miután készen vagy rá magadtól, és te is kívános, jobban annál, mint félsz az egésztől.

Ha nem így teszed megbánod, és ugyanúgy szakítás lesz belőle...

2013. dec. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Aki igazán szerelmes "vár" hosszú hónapokat is, és mindezt nem kínos várakozásként éli meg, hanem örül minden percnek amit a kedvesével tölthet.

Nekem a hátam közepére nem kéne olyan pasi, aki arra meg mihamarabb tegyem szét, egy frászt, előbb szépen letesztelem a személyiségét és igazán kiismerem összeillünk-e.

2013. dec. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Utolsó részben igazad van...de egy egészséges felnőtt nő ugyanannyira vágyik arra, hogy "széttehesse a lábát", hogy a te nem túlszép kifejezéseddel éljek... Tehát az, hogy szeretkezem a párommal nem egy kegy felé,hanem a saját vágyam.

Csak a másik kedvéért sosem feküdnék le senkivel, (még a férjemmel sem)

2013. dec. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!