Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy 29 éves pasi ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 29 éves pasi ha szerelmes szerintetek mennyi ideig hajlandó várni a 17éves szűz barátnőjére hogy lefeküdjenek?

Figyelt kérdés
kort és nemet légyszi

2013. dec. 17. 21:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Vágyik rá persze, nem kegy, de megválogatja kit enged ilyen közel magához egy igényes nő szerintem.

Egy idegennel sem osztod meg a legnagyobb titkaidat 1-2 hónap alatt, a lefekvést meg sokan elvárnák ugyanennyi idő alatt.Na ez a röhej!

2013. dec. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Seintem változó.... Mi 4 hónap után eldöntöttük, már azt is eldöntöttük, hogy költözünk, 6 hónap után meg is történt...

Sógorom barátnője 1 hónap után felszámolta a saját albérletét...és költözött a sógoromhoz ..ezt én is azért merésznek tartom...de 1 hónap után azért az túlzás, hogy valaki idegen, persze nem ismerjük tökéletesen a másat...de nekem speciel a férjem 5 év után is tud újat mutatni, mondani...


Persze most nem a tinikapcsolatokról beszélgetünk...

2013. dec. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Nekem anno volt egy 30 éves pàrom...az első két hét utàn kulcsom volt a lakàsàhoz. Amikor akartam mentem nem kellett bejelentenem,hogy megyek vagy sem. Lassan ott maradoztak a cuccaim nàla ìgy mondhatni együtt laktunk persze otthon is voltam. Lassan eltelt az idő és első alkalommal 3 hònapnyi jàràs utàn kérdezte meg,hogy akarom e vagy készen àllok a dologra?! Mondtam,hogy vàrjunk hiszen ez nem olyan dolog amit az ember szìvessen elsietne. Bele is eggyezett. Egyre többet voltam vele utazni meg ilyenek. Sokat voltam mellette ìgy biztam benne,hogy a munka idő alatt nem csal meg. Megint eltelt 3 hònap ismét türelmessen megkérdezte mire megint nemet mondtam. Nem akadt ki semmi ilyesmi csak megértően bòlogatott. Ekkor tudtam,hogy nem csak azt akarja egy hònappal később feküdtem le vele...és nem bàntam meg. Igaz négy hònappal később sajnos vége lett,de ma sem bànom. A lényeg ebből az ha benned van tartàs nem veted rà magad. Ha pedig ő szeret és tisztel téged akkor képes addig vàrni amìg te nem érzed magad felkészülve rà. Akkor voltam 16 most vagyok 17/L.
2013. dec. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
még soha nem adtam nőnek lakáskulcsot :D
2013. dec. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Ő adott. Azt mondta ad akàrmit,de a pénztàrcàjàt sose hagyja ràm,hogy vigyàzzak rà,mert mondvàn a nők"Szeretnek költekezni." Nàlunk a kulcs jò megoldàs volt mivel gyakran nem mentem haza és a fagyban vertem az ablakot,hogy engedjen be,mert a senekem befagy,de semmi meg sokszor hagyta otthon cuccàt olyankor mindig én vittem neki a munka helyre na meg főztem neki mindig. Mint egy fiatal pàr. Vicces ìgy erre vissza gondolni.
2013. dec. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!