Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor akar valamit vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor akar valamit vagy sem? Ilyen hosszú idő után igazán eldönthette volna. Főleg fiúk véleményére vagyok kíváncsi! Többi lent.

Figyelt kérdés
Bocsánat, ha kicsit hosszú lett. Van egy srác, 16 éves (lassan 17). Tavasz eleje óta ismerjük egymást. Elég hosszú és göröngyös utat jártunk végig. A sztori röviden ennyi: megtetszett, sokáig csak néztük egymást, szemezgettünk, egyre többet kerültünk egymás közelébe, nyár előtt estem bele úgy nagyon (sose volt még ilyen erős senki iránt ez a dolog, pedig még nem is nagyon beszéltünk, csak kevésszer). Év végén megtettem az első lépést, reméltem, hogy veszi az adást (leszólítottam és beszélgettünk, de éreztem, hogy erősen zavarban van). Reméltem, hogy történni fog valami, de hát hol is tudtunk volna kommunikálni, hiszen letörölte magát Facebookról, az lett volna az az egyetlen egy hely, ahol elkezdődhetett volna valami. Egész nyáron nyűglődtem miatta, néha szó szerint fájt a hiánya, hogy nem látom, nagyon rossz volt. Bármit megtettem volna, hogy csak 3 másodpercig is lássam. Szenvedtem és tudtam, hogy nincs nála esélyem, de azért a remény ott volt. Aztán később kiderült, hogy nyár elején beszélt a legjobb barátnőmmel (nem kell belegondolni semmit, a srác az apjával dolgozott barátnőméknél, nem is tudtak egymásról), és a srác végig rólam kérdezgetett, mondta, hogy jó a kisugárzásom. Egész félév alatt volt egy rossz sejtésem, hogy a srácnak a barátnőm jön be. Nagyon féltem ettől. Mikor mondta a barátnőm, hogy beszéltek, finoman megkérdeztem, hogy őróla kérdezett-e, de semmit. Még a nevét se. Rólam meg rengeteget. Így telt a nyaram, kétségekkel keltem és feküdtem. Vártam az őszt, hogy újra lássam, reménykedtem, hogy végre történik valami, hiszen én már annyi mindent tettem, rajta a sor. Évnyitón feltűnően sokszor jött el mellettem. A suli első napján pedig már köszönt, egészen 1 hónapon keresztül mindig. Meg néha voltak kisebb szóváltások. Volt néha egy olyan érzésem, hogy végre elkezdődött valami. Lassú ütemben ugyan, de valami már megmozdult jó irányba. Történt olyan is, hogy meglátott, megállt és bevárt, együtt mentünk le szinte, ez egyértelmű volt, hogy nem véletlenül állt meg és várt meg. Nem mondott semmit, de ez így volt. Ezután pedig jött egy igazán nagy csapás számomra. Elkezdett kavarni egy csajjal, elég feltűnően. Na most. Ha eddig nem érdekeltem, ezeket miért csinálta? Hirtelen meg más valaki kell neki? Nem értem. Na mindegy, itt telt be a pohár, ezek után nem foglalkoztam vele, nem is kerestem, nem néztem rá, kb egy hónapig. Ezalatt az idő alatt bejött egy újabb személy a képbe (nálam, bár azóta sincs vele semmi, de nem is baj). A csaj elutasította a srácot, ezután pedig újra keresni kezdte a társaságomat. Persze, nem úgy, mint eddig, de kereste/keresi. Még mindig köszönget. Tegnap is messziről, de bámult, néha majd kiesik a szeme, úgy néz. És nem úgy, mint aki elbambul, szabályosan bámul. Ma szembejött velem, szemeztünk nagyon sokáig. Később abban a helységben volt, ahol én, gyakran rám pillantgatott. Beállt elém egy csaj, pont eltakart, így nem láttam a srácot. Elment előlem a csaj, odanéztem a srácra, hirtelen elkapta a fejét. Ment ki az ajtón és visszanézett. Meglátta, hogy nézem, egyből elnézett. Nem értem, hogy akkor mi ez az egész? Most akkor akar valamit vagy sem? Már nagyon idegesít ez a dolog. Próbálok továbblépni rajta, de amíg így néz és köszön és direkt ott van, (vagyis valamilyen szinten csak érdeklem, nem?) addig nem fog menni. Tavasszal is sok olyan dolog volt, ami arra utalt, hogy tetszem neki, mindig zavarban volt, elkezdett kamutelefonálni néha, mikor meglátott... Kérlek, írjátok le erről a véleményeteket! Köszönöm annak, aki végigolvasta!

2013. dec. 17. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Már ott belevertem a fejem a falba, hogy a Facebook nélkül nem lehet kommunikálni. Jéééézusss! Nincs telefon?? Nincs e-mail? Nincs szád, a személyes beszélgetésre? Levél az írásra?? Ha nincs Facebook, meghalnak a családok, kihal a nemzet???
2013. dec. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A kamutelefonálás elég gáz. Egyértelmű, hogy akar tőled valamit csak kicsit töketlen szegény. Mondjuk 17 évesen ez azért előfordult.

Neked kéne kezdeményezni, odamenni hozzá és elkezdeni beszélgetni vele. Vagy kérd meg, hogy suli után maradjatok ott egy kicsit dumálni.

Ha szeretnél valamit akkor lépj! Ha viszont nem akkor ne gyötörd magad és ne szemezgess vele stb..

23/F

2013. dec. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Itt nem a Facebookról van szó. Szünet előtt megtettem azt a lépést, hogy beszéltem vele, tudtam, hogy máshol úgysem tudunk, max ott, mivel telefonszámot nem cseréltünk, utcán lehetetlen, hogy összefussunk, meg még sorolhatnám. Tudtam, hogy egészen 3 hónapig nem tudunk sehogy sem kommunikálni. De ez a lehetőség is ki volt lőve, szóval abszolút semmi.
2013. dec. 17. 23:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele, nem hiszem, hogy nem lenne semmi alkalom rá. És még a telefonszámát is elkérhetnéd. Nyár előtt régen volt már, ki emlékszik már arra. Akkor nem jött be, most próbáld meg megint.
2013. dec. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Jájj, ez szófosás. Röviden leírnád mi a kínod?
2013. dec. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Lehet, hogy durva amit írok: de szerintem menj oda hozzá, hívd el kicsit csendesebb, eldugott helyre és egyszerűen csókold meg. (Igaz, hogy én ezt férfiként így gondolom)


Én 8 éves koromban nem szarakodtam a csajoknál: aki bejött, egyszer-kétszer beszélgettünk, szemeztünk, aztán egy kevésbé forgalmas és népszerű helyen megcsókoltam. A lány nemhogy nem tiltakozott, hanem még folytatta is ténykedést.

2013. dec. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Csigamalac válasza:
Felejtsd el.
2013. dec. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Miért?
2013. dec. 19. 21:16
 9/10 anonim válasza:
én is azt mondom, hogy lépj te elsőnek, ha meg nem lesz semmi hagyd a fenébe :D
2013. dec. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ennyi nyávogást! Fogalmazd meg 4-5 sorban, és meglásd, csodát tesz!

Amúgy meg ha mosolyognál rá, mikor bámul, akkor talán lépne. Ha akkor se, akkor töketlen/nem kellesz igazán, hagyd békén inkább, kerüld el.

2014. márc. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!