Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiú és lány barátság megmérgez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú és lány barátság megmérgezi a szerelmet?

Figyelt kérdés
Barátommal több,mint egy éve vagyunk együtt. Amikor megismerkedtünk tudtam,hogy vannak lány barátai, dehát nekem is a legjobb barátom fiú. Ám ,mint kiderült (konkrétan nem ,de számomra egyértelmű volt), ezek a beszélgetések egyáltalán nem voltak barátiak számomra. Szivecskémnek meg drágaságomnak becézgette, minden nap beszéltek, feljárt a lány lakására ,aminek a 60 százalékáról említést sem tett. Voltak pikánsabb részek is,hogy idén ismételjék meg a tavalyi nyaralást (amikor még nem voltunk együtt).. a többit nem részletezném. A párom azt állítja sosem volt köztük semmi,mert nem vonzódnak egymáshoz ám én ezt nem hittem/hiszem el. Akkor nagyon nehezen bocsátottam meg neki, de igyekeztem tovább lépni, naivan hátha majd jobb belátásra tér. Szerintem jogosan, megígérte,hogy megszakítja vele a kapcsolatot, ám a csaj folyamatosan utalgat neki,amit a párom meg se mer említeni, mindig véletlenül derült ki és vagy tagadott vagy sajnálkozott. Arra nincsenek jelek,hogy a barátom viszonozná ezeket a megkereséseket, és ma is kiderült valami, amiről ő még nem is tud,hogy én tudom. Mégis hogyan lépjek tovább, hogy emésszem meg? Igyekszem bízni benne, az elmúlt fél évben nem adott rá okot( legalábbis akkor nagyon jól csinálja,mert én nem vettem észre semmit),amiért ne bíznék. Túl lehet ezen esni valaha?

2013. dec. 19. 21:27
 1/5 e-ditta ***** válasza:

Szerintem te eleve nem bízol a barátodban.


Attól, hogy hogy szólitják egymást, nem kellene következtetéseket levonni.

Másrészt barátok alhatnak egy szobában úgy, hogy nem történik semmi.

Ha neked ezzel gondod van, akkor kár a fiúnak veled pazarolni az idejét.


Betegesen féltékeny vagy, és ezt nem sokáig fogja elviselni egyetlen ertelmes férfi sem.

2013. dec. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért nekem az már sok, hogy még nyaralni is akarnak együtt menni... téged nem is hívtak? Ha kettesben akarják akkor az igenis gyanús... én se bíznék meg benne, főleg ha téged szeret és tudja hogy neked ez rosszul esik.
2013. dec. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nekem is sok lenne. Az én páromnak is vannak lány barátai, de egyiket sem becézgeti, nem jár el velük nélkülem szórakozni, nyaralni, nem jár el hozzájuk titokban, sőt, ha találkozik velük, engem is hív magával. Nem vagyok ellene a férfi, nő barátságoknak, nekem is van férfi barátom, de azért mindennek van határa.
2013. dec. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

e-ditta: Nyílván nem vagy a hűség mintaképe. És egyébként sem ismersz annyira,hogy ítélkezz felettem,mennyire vagyok féltékeny. Ha okot adnak rá,egyértelmű,hogy gyanakszom. Biztos fantasztikus és őszinte kapcsolatod lehet (ha már mások megítélésénél tartunk) Sajnálom a párodat,hogy ilyen érzéketlen emberrel van együtt.

2. válaszoló: Feltételezem kettesben akartak menni vagy legalábbis nem velem,mert mégcsak meg se lettem említve.Voltak olyan pikáns részletek,hogy a párom említette, sátorban még úgysem szexelt (nem nevezett meg senkit,így könnyen kimagyarázta,hogy ezzel rám célzott,bár...na mindegy). Ennek ellenére elhiszem neki,hogy akkor rádöbbent,hogy nem normális ez a viselkedés. Még egy próbálkozása volt, más lánnyal vagyis inkább kettővel, de 1 napnál tovább sosem tartott a dumcsi (azt mondja, ilyenkor mindig észhez tért,hogy ezt nem teheti velem.)

2013. dec. 19. 21:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a folytonos becézgetés, és a közös nyaralás az már sok. Még az sem jelentene gondot feltétlenül, hogy feljárt a csaj lakására, de az már végképp gyanús hogy nem mesélte el magától, mindig utólag kellett megtudnod a nagy részét.


Ez nem más mint titkolózás, és aki titkolózik, annak takargatni valója van! Így szerintem nyilvánvaló, hogy van köztük valami.


Amúgy nekem is van fiú barátom. A minap is találkoztam vele. Bár mi csak nyilvános helyen találkoztunk, sose voltunk egymásnál még. Talán idővel. Dumáltunk, nevettünk, stb...

A férjemnek ezzel nincs semmi baja. A találka végén még össze is futottak, mert a férjemmel együtt jöttünk haza. Amúgy is ismerik egymást látásból.


Amúgy neki is vannak lány barátai, de inkább baráti körben találkozunk velük, mert ott alap, hogy viszik a párjukat is. Így volt olyan hogy 7 pár gyűlt össze összesen egy ilyen találkán:D


De amiket fentebb leírtam, azok olyan dolgok amik gyanúsak, és túl sok!


Nekem sok lenne amit a párod csinál na.


Amennyiben barátságról van szó ténylegesen, nem szabadna megmérgeznie a szerelmet. De a párod esetében szerintem másról van szó.


27/N

2013. dec. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!