Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elcseszett fiú-lány kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elcseszett fiú-lány kapcsolat helyrehozható?

Figyelt kérdés

Van egy kedves lány barátom, akivel az elmúlt hónapokban közelebb kerültünk egymáshoz, és tulajdonképpen kialakult a több, mint barátság állapot mindkettőnk részéről. Ez köszönhető annak is, hogy a párommal előtte szakítottunk, és én is teret engedtem magunknak..

A lánybarátommal pár hét alatt odáig sodródtunk, hogy Ő belém szeretett, és ezt el is mondta nekem.

Közben a volt párommal lezáratlannak éreztük a kapcsolatunkat, ezért hosszas agyalás után most úgy döntöttünk, hogy megpróbáljuk megnézni működik-e még a kapcsolatunk, sikerül-e a felhozott problémákat megoldani.

A lánybaráttal jól érzem magamat, kedveljük egymás társaságát, fontos számomra, és értékes embernek tartom. Amikor megmondtam neki, hogy az exemmel folytatjuk, akkor kiborult. Azóta nem igen beszéltünk. Mindig igyekeztem korrekt lenni vele, és remélem, hogy nem tettem semmi rosszat. Nyilván csalódott, de abban bízom, hogy barátként is érdekes vagyok a számára. Legalábbis most mindenképp, hiszen nem tudom mi hoz a jövő.

Most nem tudom hogyan közeledjek hozzá. Szeretném ha elmondaná mit érez, hogy pl. csalódott-e bennem, vagy csak a helyzetben (mert nem mindegy). Okos ötleteket várok! :)

30f



2013. dec. 13. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:

eddig sem volt barátság. ki is derült és most azt akarod újra ami rossz volt


nem jön helyre

2013. dec. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1/1: nem volt rossz!
2013. dec. 13. 14:29
 3/8 anonim ***** válasza:
rossz volt ez szerintem,mert a nő belédszeretett!!!ne akard hogy tovább szenvedjen MIATTAD,és az miatt amit vele műveltél..hagyd elmenni.jól elszúrtad..a mostani barátnőddel meg ha nem működött,akkor nem kellett volna tovább húzni.lehet hogy elvetetné magát veled feleségül,de további boldog éveket nem jósolok nektek,de ne legyen igazam
2013. dec. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3/3: Eléggé negatív figura lehetsz, ha ilyen borúlátóan látod a dolgokat. Minden szavadból süt a szkepticizmus. Nem érteted meg amit írtam.
2013. dec. 13. 15:01
 5/8 anonim ***** válasza:
ő a realista
2013. dec. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ, mit válaszoltál a vallomására, de ha te szeretnél bele egy lánybarátodba, aki aztán gondolna egyet és visszamenne az exéhez, gondolom, te sem keresnéd a társaságát.
2013. dec. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megbántottad nem erre számított. Foglalkozz a barátnőddel öt meg hagyd had felejtsen el. Ne legyél tehetetlen két dudás nem fér meg egy csárdában. Én egy életre elfelejtenélek a helyében mert tisztázatlanok az érzéseid irányomba és ez később sem fog változni bárhogy erőltetné szerencsétlen lány. Itt most nem kérdés mit akarsz az a kérdés ő akar e szenvedni miattad tovább vagy véget vet a baratsagotoknak és elfelejt.
2013. dec. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*viszonzatlanok bocsánat
2013. dec. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!