Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meddig tarthat a rózsaszín köd?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tarthat a rózsaszín köd?

Figyelt kérdés
Többször is bunkó volt velem és sorozatosan aláz meg másoknak a tudtomon kívül, de mindig kiderül. Azt is mondta nem vagyok szép se, de jól elvan velem legalább. Mikor erre rákérdeztem azt mondta ez miért fontos örüljek neki nem ezért van velem és többre tartja az eszem, különben lett volna szebb akivel összejön. Alapból kicsi az önbizalmam, de azért én egy mások által is szépnek mondott lány vagyok és nagyon rosszul esett. Valamint más lányokkal beszélget, flörtölget és engem szid. Soha egy szép szava nincs. Soha nem hív meg sehova, ha elmegyünk pl.moziba magamnak kell fizetnem a jegyet, ami nem baj hosszútávon, de úgy tudom úgy illik a férfi fizet eleinte. Ha vele vagyok simogat és szeretget, de csak akkor ha ő akarja, ha meg olyan kedve van akkor egy igazi pokróc és ellök magától. Távkapcsolatban vagyunk és mikor emiatt szakítottam vele, mert nem láttam jövőjét a kapcsolatnak, minden szajhának lehordott és válogatott ocsmányságokat vágott a fejemhez. Tudom az eszemmel, hogy ez nincs rendjén, de valahogy mindig megmagyarázom magamnak, hogy mit miért és megbocsájtok. Hiányzik is ha soká nem látom, de mindig csalódnom kell.... Mikor múlik ez el? Miért ilyen bolondok az emberek, ha szerelmesek lesznek?

2013. dec. 20. 14:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ameddig fel nem száll és utána jön a zöld köd.
2013. dec. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nők...sosem lehet érteni őket,alázzák magukat jobban egy bunkó kedvéért mert miért is ne?na ezért tart itt a társadalom,ahol...
2013. dec. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Most így kinéztem az ablakon... nálam inkább szürke. De remélem, hogy már nem sokáig!
2013. dec. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Itt is kezd szürkülni :DD


Az a baj, ő mindig megmagyarázza nekem mit miért és csak én vagyok a sértődékeny és azt mondta ne legyek már ilyen mint egy királylány és legyen öniróniám is.


Kezdek felébredni, hiszen már beismerem ez így nem jó.

Néha már egyenesen utálom és igazatok van, mert saját magam is hülyének nézem. Én nem ilyen voltam.


A sok herce-hurca után nagy szemétség lenne tőlem ha karácsonykor mondanék neki búcsút? Hisz megérdemli...

2013. dec. 20. 14:14
 5/14 anonim ***** válasza:
minek várnál vele karácsonyig? sokkal nehezebb lesz karácsonykor elválnod vkitől, mint pl. most
2013. dec. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Őszintén, a csajoknak ez kell.

Mikor a barátnőmmel én is bunkóbb voltam, akkor én voltam neki az isten.


Mikor meg átmentem kedvesbe,odafigyelőbe,törődőbe,aggódóba akkor meg azt mondta már nem szeret,és kidobott.

kellemes ünnepeket.

2013. dec. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem igaz, hogy ez kell. Nekem ez nem kell és egyre inkább tudom, hogy nem. Utálom magam azért, hogy szeretem ezt a bunkót. Főleg úgy, hogy lenne olyan aki a csillagot is lehozná nekem.
2013. dec. 20. 14:41
 8/14 anonim ***** válasza:
Csak aki a csillagot is lehozná neked,azt sosem fogod választani,hanem inkább az ilyen bunkókat itt ez a gond.
2013. dec. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Magad nevében beszélj, én sosem jönnék össze egy ilyen taplóval. Bár én eleve bele sem szeretnék, a kedves, rendes fiúkra bukom akikben nem csalódom és akik miatt nem kell rosszul éreznem magamat. Aki idióta, az alapból az, nem kell a szerelemre fogni.
2013. dec. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
googleba: következetesség, enter.
2013. dec. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!