Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Járnátok a legjobb barátnőtök/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok a legjobb barátnőtök/ barátotok exével? Kort és nemet is írjatok légszíves.

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki járt a legjobb barátnőmmel, viszont 1 napig jártak, nem működött, és a barátnőm már nem szereti/ mást szeret. És a fiú se érez iránta semmit..

És a nekem már mióta megismertem, nagyon tetszik, és nagyon jó barátok lettünk, sokszor találkoztunk és smároltunk is egyszer.. szerintetek ? bunkóság lenne összejönni vele ? 16/L



2013. dec. 20. 14:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Persze. Még akkor csak akadályozna meg ha nem ilyen idiótákról beszélnénk, nem ilyen gyermetegesen komoly kapcsolattal.
2013. dec. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Kizárt. Barátok volt párja tabu - legalábbis nálunk...


30/F

2013. dec. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne bunkóság, csak ha a araggal váltak el, mert akkor állást kéne foglalnod. De ha csak " szétcsúsztak" nem szakítottak, akkor nincs semmi baj, Járjatok nyugotdan. Sok sikert!
2013. dec. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
elsőnek, szerintem ha jót nem tudsz írni, akkor inkább semmit!:)
2013. dec. 20. 14:48
 5/18 anonim ***** válasza:
Soha! Nem járnék barátnőm exével,egyikkel sem!
2013. dec. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%

nemszeretnék..

szex még talán oké lenne,de járást nem

18f

2013. dec. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mert ebben mi volt a rossz? :) Kérlek indokold meg.
2013. dec. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
"Tessa", az hogy úgy írsz, mintha te tudnád milyen a mi kapcsolatunk, holott nem!:) és az "idióta' és a "gyermeteg kapcsolat" vagymi volt.. eléggé sértő!
2013. dec. 20. 14:56
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy sértő, attól már nem lehet valós. Akkor kifejtem.


"1 napig jártak" Ezt ma már komolyan kapcsolatnak hívják. Szerinted még is mennyire lehet komoly?


"A barátnőm már nem szereti/mást szeret" Akkor szerinted miért is érdekelné(kivéve ha csak nem haraggal váltak el(ami egy 1 napos "kapcsolatnál" nem túl valószínű)).


Most gondold át a kérdésed, és rá jössz hogy miért írtam ezt!

2013. dec. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nincs jogod ítélkezni semmi/senki felett:D puszi
2013. dec. 20. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!