Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki hogy bírja a magányt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A.R. kérdése:

Ki hogy bírja a magányt egy hosszú kapcsolat után?

Figyelt kérdés

2013. dec. 21. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
rosszul.
2013. dec. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elég szarul. Utána megszokom és belefásulok. Utána jön egy lány, és mint egy színfolt kihúz a szürkeségből. Utána nem jön össze és kezdődik minden előről..

18F

2013. dec. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nehezen, és hiányoznak a szép közös emlékek, tudom többé ezt már nem élhetem át vele. Nem fog még egyszer rám mosolyogni ;( Elveszítettem

Majd idővel biztos jobb lesz

2013. dec. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én jól, mert meg volt az oka, hogy miért lett vége.
2013. dec. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon fura nem emberek? Amíg fiatalabb voltam és nem tudtam mi az a szerelem addig tök jól megvoltam egyedül is, fociztam kijártam a haverjaimmal, elvoltunk. Ahogy idősebb lettem megtudtam mi az a szerelem, valakit szeretni és szeretve lenni és azután már nem tudod elengedni azt az érzést és ha még is el kell engedd akkor egyedül vagy, magányosan és csak azt várod, hogy valaki kihúzzon a szobádból és végre megint jól érezd magad. Ördögi kör :S Ezt érzem most. Itthon ülök és semmi programot nem tudok csinálni.
2013. dec. 21. 18:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Én inkább dühös voltam. Úgymond megszabadultam egy további hazugsággéptől.
2013. dec. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A szerelem, nekem, nem a május..

én örülök ha valahogy, túlélem.

A szerelem csak egy rohadt mágus,

Ha elkapom úgyis kiherélem...


Ez csak egy egyszerű dal semmit nem akar... néha ilyen is kell.

2013. dec. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
rosszul. Főleg, hogy mi nem haragban váltunk el, nyomós oka volt, de lelkileg olyan közel állunk egymáshoz, hogy még most is szoktunk beszélni... és közben tudjuk, hogy soha semmi nem lesz köztünk már. Pedig nagyon jó barátok vagyunk azóta is. 25/L
2013. dec. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nem mondod :D ***** válasza:
szarul...
2013. dec. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!