Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » NAgyon sűrű veszekedések,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NAgyon sűrű veszekedések, lehet ebből jó kapcsolat, házasság? Kicsit hosszú a sztori, megköszönném, akinek van hozzá ideje és türelme.

Figyelt kérdés

Párommal 3 éve vagyunk együtt,anyagi gondok miatt eddig nem sikerült összeköltöznünk,most lenne rá lehetőség(örökölt egy házat),viszont a párom fél éve nem dolgozik,úgyhogy a lakhatóság mind hiába,ha egy fizetésből kellene fenntartanunk a házat és magunkat.(Szüleimmel lakom, mégis épphogy elég a fizetésem,pedig nem élek nagy lábon). Így ő most egyedül van a nagy házban,szülei támogatják anyagilag és főznek neki - 41 éves férfinak!

Egy ideje viszont folyton csetelget "unalmában",összevissza ismerkedik,flörtöl,es amikor kitudódik, azzal védekezik,hogy unja magát,magányos,mivel én nem költöztem még hozzá.

Ezt követte kb.egy hónapos szünet a kapcsolatunkban, majd visszasírta magát,hogy szeret,feleségül akar venni, stb... Ez a csoda 2 hetet tartott,mert megint lebukott,újból elkaptam flörtölgetni,társkeresőzni.Pont,mielőtt költözni akartam volna hozzá.És még ő üvöltözött velem,mint egy bömbölő oroszlán.

Nem tudom,ilyen alapon mire számítsak tőle az elkövetkezőkben,ha mégis adnék még egy esélyt?mert nem ez az egyetlen alkalom,hogy flörtölget, 3 év alatt többször is megtette,amikor epp összezörrentünk valamiért.A virtuális világba menekül.Így már nem bízom benne, attól írtózom már most,hogy ha együtt is élünk, minden veszekedés után ilyen facebookos ismerkedésekbe menekül.


2013. nov. 25. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kapcsolat a végét rugdossa.
2013. nov. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts! Keresi a lehetőséget a megcsalára, és önállótlan. Lehet, hogy már meg is csalt.
2013. nov. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó, unatkozik, eddig rendben van az is, hogy szeret netezni. De annyi érdekes dolog van a neten, amit lehetne olvasgatni, meg millióegy fórum, ahol lehet beszélgetni. Ő meg flörtölget.

Én biztos nem terveznék házasságot olyannal, akinek a másokkal való flörtölés a hobbija.

2013. nov. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom hogy ettől a kapcsolattól ne várj sokat. Inkább lépj tovább. A bizalom az egyik legfontosabb dolog egy kapcsolatban és ha ő ezt már eljátszotta akkor visszahozni már elég nehéz, és nem is tűnik úgy mintha ő ez miatt nagyon törté magát. Ez a legnagyobb probléma nem az anyagiak...
2013. nov. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Jobb lenne az álláskereső portálokat nézegetné én is azt teszem , de igy nem tudom mennyi jövője van a kapcsolatotoknak
2013. nov. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem a pénz az igazi probléma,hanem hogy te nála jobbat érdemelsz.Ha tisztelne,becsülne,nem flörtölgetne.
2013. nov. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért van ennyi válás, mert ilyen teleszart, döglődö, nyilvánvalóan életképtelen párkapcsolatokat a házassággal próbáljátok "megmenteni". Mit gondolsz mi fog változni az "igen" után? A negyvenes pasas életképesebb, önállóbb, hűségesebb lesz? NEM! Akkor mit vársz? Csak azért házasodni, hogy feleség legyél- holott tisztában vagy vele, hogy emellett az alak mellett esélyed sincs a boldogságra- ostobaság.
2013. nov. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!