Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Visszaszerezném, jók a terveim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaszerezném, jók a terveim?

Figyelt kérdés

kiderült, hogy az nap este amikor szünetet kértem csókolóztak. A csaj érzéseket keltett benne ezért dobott engem a fiú :\ küzdöttem érte pár napot de aztán nagyon össze vesztünk :S most nem beszélünk 5 napig mert elutazott. Azt mondta hogy a másik csajban az fogta meg , hogy az ő szülei nem szigorúak .. akármikor kimehet, bulizhat, akármikor ott aludhat . Az én szüleim szigorúak , apám katona . Amikor haza jön meg beszéltem vele, hogy elmegyünk moziba , mint barátok ! Szerintetek mi fog kisülni az együtt mozizásból ha 5 hónapig voltunk együtt ??

amúgy 18 éves vagyok



2013. dec. 21. 17:40
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

Apád katona szemlélete egyből lemorzsolt valakit, akinél jobbat érdemelsz :)

Ne menj vele moziba ,)

2013. dec. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Már egyszer válaszoltam erre, mi lett?
2013. dec. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon szeretem és nem tudom elengedni. Szeretnék legalább addig küzdeni érte amíg nem jönnek össze a másik csajjal
2013. dec. 21. 17:44
 4/35 A kérdező kommentje:
hogy értve mi lett?
2013. dec. 21. 17:44
 5/35 anonim ***** válasza:

Biztosan csak csók volt azóta?

Biztosan nem kéne ezt hagyni a fenébe?


Egyébként semmit nem tudunk a kapcsolatotokról, lehet h. besokallt valamitől. (pl: no sex)

2013. dec. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

biztosra tudom, hogy csak csók volt .

látok esélyt arra, hogy vissza kapjam, szóval nem tudom feladni :S


Sokat hisztiztem, féltékenykedtem (úgy tűnik jogosan) . A szexel semmi gond nem volt

2013. dec. 21. 17:49
 7/35 anonim ***** válasza:

A hiszti, és a féltékenység tipikusan önbeteljesítő dolgok :)))) Erről tipikusan az "úgy tűnik jogosan" kijelentésed árulkodik. :))) A hiszti, és a féltékenykedés eltaszítja, utána meg jön a "na ugye" rész. Holott ha nem tetted volna, akkor nem is lenne miért annak lenni :))))


Nos. A helyzet menthető valóban. Kicsit sok volt neki belőled. Akkor marad, ha megváltozol.

NINCS hiszti, és féltékenykedés! (tabu!)

Csak legyél normális, és laza, és csak szeresd. Még ne ragaszkodóan (ne követelj semmit), csak szeresd. (bújj hozzá a moziban csendben)

2013. dec. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Hát igen , erre rájöttem utána, az a baj, hogy csak utána :S


Hát változásban már döntöttem szünet közben, csak ő közben szakított. Szeretnék megváltozni magam miatt is és miatta is, mert túl sok dolgot túlzok el.

Moziba : az nem jobb ha felrakom a karfára a kezem és várom amig ő kezdeményez ? :s mert szerintem az 1 kérdés lenne felé, és a reakciója lenne a válasz

2013. dec. 21. 17:58
 9/35 anonim ***** válasza:

H akarod őt legyél egyértelmű amikor arra van szükség,ne feladványokat tegyél elé :))))

A férfiak alapból nagyon utálnak barkópázni.

Szerinted a film közben a karfán a te kezedet fogja nézni, és azon filózni, hogy mi a frászért tetted oda?

Férfi gondolkodás: Ha ez valami csoda folytán eszébe is jutna, akkor is lezárja annyival mint minden férfi: biztos neked úgy kényelmes, és kész. :)


A hozzá simuló nő az aki őt akarja. Nem az aki X aktákat tol az orra alá amit neki "ki kell találnia ha szeret..."

ugyanmár

2013. dec. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

szerinted ő komolyan vesz?

a másik csaj komolyan vesz Téged?


dehogy vesz! senki senkit!

ha a srác komolyan venne Téged, nem csalt volna meg.. de lásd, elhagyott egy másik csajért.. komolyan ezek után azt akarod, hgoy visszajöjjön? elhiszed, hogy ezek után látni fogja, hogy bármit csinálhat, mert függő vagy? fiú vagyok, és baromira nem szeretem, ha a párom le se szarja mit csinálok, csak legyek vele... akkor nem is engem "szeret" hanem a szerelmet...

hagyd a fenébe, ez a ló elszaladt, és jobban jártál így..

barátként? hagyd már, kinek akarsz hazudni?

2013. dec. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!