Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Egyáltalán mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Egyáltalán mi lesz még ebből? (helyesírásért bocsánat, a billentyűzet néha elüt)

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel szoktam beszélgetni. Nem lakik tőlem messze, és szeretnénk mindketten találkozni. Régebb óta ismerem egyébként, nem tegnap ismertem meg. Tegnap felraktam egy új képet magamról, mivel az profilkép már elég régi volt így gondoltam frissítem az adatlapom. Miután felraktam a képem, és unatkoztam gondolom ráírok mert régen beszéltünk már, és pár perc beszélgetés után megdicsért. Képem alá is írt, aztán ezeket írta nekem chatben: "Gyönyörű vagy :)" "Hűű de szép vagy! (szív)" Na és ehhez hasonlókat. Kiderült pár dolog, amire én egyáltalán nem számítottam. Nekem már az elején tetszett ő... csak azt gondoltam hogy nincs esélyem nála. Most meg, tegnap, bevallotta hogy szerelmes belém, csak azt hitte esélye sincs nálam mert én olyan szép vagyok és stb.... Egészen estig beszélgettünk, majd megkérdeztem tőle hogy járunk-e. A válasza az volt hogy dehogy, meg még csak ma kezdtünk beszélni... Holott mint már feljebb is írtam hogy régebb óta ismerjük egymást. Mondtam hogy akik nem járnak azok nem írogatnak sziveket, csókokat egymásnak és nem is viselkednek így... És akkor mondja hogy bocs, meg minden....Mondtam hogy akkor gondolja át hogy akar-e tőlem valamit vagy sem. Erre azt mondta hogy nem fog átverni, nem hagyja megint mély magányba zuhanjak... Bár kicsit elrontottuk itt egymás kedvét, de most fent van és rá kéne hogy írjak. Vagy ne? Lesz ebből valami? Vagy csak tényleg átgondolja?

2013. dec. 22. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Írj
2013. dec. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem nem kellett volna megkérdezned, hogy járjatok-e! Főleg nem chaten...annyira személytelen, és nem is erre való. Meg ne egy lány kérdezze már meg a palit, hogy járjanak-e. Szeretjük ha utaltok meg jeleket adtok, de ennyire nem kell direktnek lenni, mert abban tényleg semmi kihívás.
2013. dec. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!