Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan deríthetném ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetném ki?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban,aki nagyon tetszik,szoktunk is beszélgetni,meg minden de más fiúkkal is ismerkedik(tudom,ez természetes).Hogyan derítsem ki,hogy ő is többet érez irántam??FBn is szoktunk beszélni,hazafelé suliból us kb eggyütt jövünk,végigdumáljuk az utat.Nagyon vicces,jófej,picit perverz lány.NEM szeretnék direkt rámozdulni mert az úgy hülyén jönne ki hogy nemet mond és még 3 évig nézzük egymás fejét...Azt kell még tudni,hogy egyházi gimibe járunk,de a vallást nem vesszük túlságosan komolyan.

2013. dec. 22. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
"mert az úgy hülyén jönne ki hogy nemet mond és még 3 évig nézzük egymás fejét.." - miért is? Én jártam a középiskolai osztálytársammal annakidején (nem is eggyel, hanem többel, természetesen nem egyszerre), nem okozott gondot.
2013. dec. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nemtudom..Csupán nem szeretném,hogy visszautasít és akkor még három éven keresztül minden hétköznap,6~7 órán keresztül egy légtérbe legyünk,kellemetlenül érezném magamat.,de azért köszönöm a választ.:)
2013. dec. 22. 20:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Hú. Ismerős ez a helyzet. Egyházgimibe járok, nem vesszük túl komolyan a dolgot. Elsős vagyok, és van egy osztálytársnőm, akire pontosan ugyan ez a leírás illik:) Vicces:)És van is egy tippem h nálunk ki érezhet így iránta:)
2013. dec. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
hány éves vagy te és a lány? :)
2013. dec. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
15,15
2013. dec. 25. 11:56
 6/9 anonim válasza:
mióta ismeritek egymást? és pontosan mennyire vagytok kozeli barátságba? :))
2013. dec. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
7.óta és kb 2,3hónapja naponta beszélünk csak azért nem nyomultam mert más fiukkal is,vagyis egy másik fiuval is szokott rendszeresen dumálni és nemigazán tudtam eldönteni érez e valamit a srác iránt de ezt hagyjuk,nem erről szól a kérdés...
2013. dec. 26. 00:26
 8/9 anonim válasza:

próbálj meg flörtölni vele!

szépen lassan törekedj arra, hogy kettesben is maradjatok és úgy is beszélgessetek..aztán jöhetnek a közös programok..ha ezek megvannak..akkor sinen leszel! :)

2014. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké,köszi.hazafelé szoktunk eggyütt menni,és nekem már tervbe van egy mozizás is.
2014. jan. 10. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!