Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen az ideális kapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ideális kapcsolat? Ti hogy képzelitek? Szerintetek milyenek kell lennie egy kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Mi az amiket szívesen csinálnátok a párotokkal? Milyen egy jó kapcsolat szerintetek? Hova mennétek? Hogy töltenétek az időt?

2013. dec. 24. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Szóval te nagyon fiatal vagy még ugye?
2013. dec. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hasonló a személyiségünk, jókat beszélgetünk, nem veszekszünk, azt csináljuk amihez éppen kedvünk van. Nyugodt, békés a hangulat mikor együtt vagyunk.
2013. dec. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell a hasonlo szemelyiseg, hanem pl kozos erdeklodesi korok es fontos, hogy kb kethetente moccanjatok ki egyutt, nem szabad, hogy monotonna valjon a kapcsolat. Nagyon fontos, hogy tudjatok kompromisszumokat kotni, meglegyen a vonzodas es tudjatok alkalmazkodni egymashoz, az is szukseges, hogy megtudjatok beszelni a parkapcsolati gondjaitokat.
2013. dec. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Két nagyon eltérő személyiségű ember kapcsolata nem lesz túl hosszútávú... Az úgynevezett "szerelem" elmúlik, és akkor egymás agyára mennek majd.
2013. dec. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pont azt untam meg, aki teljesen olyan volt, mint én. Túl kiszámítható volt. A páromról viszont sosem tudom, hogy mit fog csinálni, mert más, mint én, nagyon érdekes és összetett személyiség, akit mindig meg kell hódítani, így számomra nem vész el a szerelem és unalmassá sem válik a kapcsolat. Viszont az exemmel már 3 hónap után beleuntunk egymásba, mert mindketten hasonló személyiségek vagyunk. Persze nem mondom, hogy kötelező így lennie, de nálam így vált be.
2013. dec. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én igazából nehezen mutatom ki bárkinek is a szeretetemet, de ha egyszer lesz barátom, akkor biztos, hogy éreztetni fogom vele mennyire szeretem. Pl. ha majd egyszer azt mondja nekem, hogy milyen szép/gyönyörű vagyok, akkor én erre azt mondhassam neki, hogy te teszel azzá :) Van még egy csomó ilyen kis gondolatom, de nem írom le, mert nem akarom, hogy esetleg hülyének nézzenek :)
2013. dec. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!