Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek milyen az ideális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen az ideális, idilli kapcsolat?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok romantikusnak, mi tesz titeket mindennél boldogabbá? Hogyan telnek a napjaitok? Valóban olyan jó érzés mellette elaludni, és reggel mellette ébredni? Hogyan képzelitek el azt az életet, aminél úgy gondolod, hogy nem tudnál boldogabb lenni? Számotokra milyen az igazi meghitt légkör, az a melegség? Szeretitek az ilyen esti, lobogó tűz előtt összebújós téli estéket? Hogyan kedveskedtek a szerelmeteknek? Ajándékkal vagy csak szimplán szavakkal, érintéssel? Engem nagyon érdekelnek ezek az emberi kapcsolatok, szeretem, ha körülöttem mindenki boldog életet él. Szeretem látni mások örömét, és a szeretet, avagy szerelem szinte már látható ottlétét. Ti is így vagytok ezzel? Milyen érzés fog el titeket ilyenkor? Például egy régóta várt találkozás mit hoz ki belőletek? Jobban összekovácsolódtok így az ünnnepekhez közeledve? A romantikus pillanatokban ti is átérzitek az élet lényegét? Ez kicsit túl bölcs kérdés, de én ezekről így vélekedem, szeretném megtudni, hogy többen is vannak-e így rajtam kívül. Meséljetek a ti igazi álomkapcsolatotokról. Írhattok a családdal vagy barátokkal kapcsolatos sztorikat is :)

18/L



2013. nov. 24. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én kapcsolatom nagyon boldog :) imádok mellette ébredni :D néha meglep egy-egy kisebb ajándékkal pl halott egerek. 6éve boldogan élek a macskámmal.
2013. nov. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy leírtad kérdező, kivéve, hogy nem épp kellemes látni, ha az emberek körülöttem mind boldogok, miközben én nem vagyok az sajnos
2013. nov. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
En csak boldogan eltem a macskammal, nert el kellett altatni :(. Amugy az idilli kcsolat, amikor romantikat kapsz, es adsz is, megertitek egymast, nem veszekedtek, hanrm higgadtan megbeszelitek a dolgokat, mindig egymas kedveben jartok, es a sokadik talalkozasnal is ugyanazt a tuzt latjatok a masik szemeben. 18/F
2013. nov. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nos számomra olyan az ideális kapcsolat, hogy abban minden nap van valami szikra, nem képes kihűlni. Harmonikus, de szenvedélyes. Igazi egyetértés a nagy célokban, tervekben. Kisebbekben lehet eltérés. Olyan, hogy folyton kívánom a nőt, remegek érte és csodálom őt, meghallgatom kínját-örömét és interaktív az egész. Öröm úgy elaludni, hogy a szerelmem buksija a mellkasomon van és fél oldalasan átölel, érzem a szívverését a drágának.

Igen, nagy vágyam, hogy elvigyem egy magashegységi havas tájra egy faházikóba a nőt, ott míg én tüzet gyújtok a kandallóba, ő főz egy teát, aztán összebújunk a kandalló előtt és később akár szerelmeskedünk is egy nagyot. Én jobb szeretek ajándék helyett érintésekkel, minőségi együtt töltöt idővel, megértéssel, bókolással, szeretettel, szenvedéllyel kedveskedni, de persze alkalomadtán ajándékot is veszek neki. :) Az élet értelme a szeretet állapota. Az, hogy te szeretsz és téged szeretnek. Kell ennél több? Az élet a boldogságról kellene, hogy szóljon, nem az egymás elleni hatalmi harcokról.

Most nincsen sajnos párom!


Egy íródeák!

2013. nov. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Második részvétem :(
2013. nov. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4-es ez szép:) 2-es voltam
2013. nov. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sajnos még nem volt alkalmam megtapasztalni egy igazán boldog, kiegyensúlyozott, komoly kapcsolatot. Két kapcsolatom volt, de mindkettő elég hamar (pár hét) véget ért. Tapasztalatszerzésnek jó volt, az emberismeretem fejlődött, jobban tudom, hogy mit keresek igazán egy fiúban, de most már tényleg szeretnék megélni egy boldog, kiegyensúlyozott kapcsolatot.


Számomra fontos, hogy érezzem, hogy szeretnek. Nem annyira vagyok híve annak, hogy én mondjam meg, hogyan, mivel fejezze ki, a legjobb, ha megismer a fiú és tudja, mivel tud leginkább kedveskedni nekem. Egyébként ez oda-vissza működik, én is szeretem kimutatni a fiúnak, hogy mennyire fontos nekem, szeretem. Néha apróságokkal, néha kedves szavakkal, érintésekkel, cselekedettekkel, vagy csak azzal, hogy ott vagyok mellette, amikor kell stb.

Egyébként nagyon fontos számomra, hogy mindig őszinte legyen hozzám a párom, mindent meg tudjunk beszélni, számíthassunk egymásra. Hogy motiváljuk, előre vigyük a másikat, tanítsuk egymást.

Persze nem fogok fel mindent ilyen komolyan, nagyon szeretek hülyéskedni, nevetni, viccelődni, aranyosan civódni a másikkal.

Tehát egy ideális kapcsolatban tudok viccelődni, hülyéskedni a párommal, ugyanakkor tudunk komolyan és mélyen beszélgetni, közös programokat szervezni stb.

18/L

2013. nov. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem bírnék a macskám nélkül élni :) Tehát eltudom képzelni milyen lehetett :/ Rettentően hozzá nőnek az ember szívéhez ezek a kis szörcsomók :)
2013. nov. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen 2-eske!


Üdv: 4-es

2013. nov. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#1-es nagyon megtudom érteni nekem is volt, nagyon hiányzik, de remélem idővel lesz megint.


Ennyi idősen én is így gondoltam.. Aztán felnőttem és jöttek a szürke hétköznapok.. Igaz nem lehet mindig jól és toppon az ember s tenni is kell egy jól működő kapcsolatért. Tudni kell a másikat a hibáival elfogadni, szeretni, ha kell kompromisszumot kötni, de feladni önmagad nem, s ne más/oknak akarj megfelelni, csak magadnak. Ha gond van, megbeszélni s tenni egymásért. Az is jó, ha nincs tabu, nálunk szerencsére nincs és meg is tudjuk beszélni, ha van valami. És igen idővel változnak az emberek, de ez nem baj, csak ne legyen túl szélsőséges.


Pár bölcselet..

"Szemedbe nézek és teljesen elveszek, gondolataimban is csak Te létezel, a szád ízéért is meghalok, nem is kell nekem már más dolog csak, amit még tőled kaphatok."

Így érzek Párom iránt.


"Önmagában a szeretet nem elég. Féltő gonddal kell

őrködnünk az emberek felett, akiket szeretünk,

sosem elég azt mondani, szeretlek, hanem minden

áldott nap ki is kell mutatnunk azt a szeretetet,

még olyankor is, amikor akadályokat gördít elénk

az élet.

/Jane Green/"


"Ha az életben boldog akarsz lenni, tanulj meg egy embert hibával szeretni, mert ha olyat keresel kibe hiba nincs, más világot válassz, mert a Földön nincs!"


"Nem az az igazi, akivel le tudnád élni az egész életedet..hanem az, aki nélkül nem . :]♥"

Ez is igaz, tudom milyen nélküle s milyen Vele, örülök, h ráleltem. Távkapcsolatnak indult (334km), jó ideje együtt élünk.


„Egy tökéletes világban soha nem kellene bocsánatot kérnünk. Soha nem beszélnénk meggondolatlanul, nem bántanánk meg egymást, nem törnénk össze egymás szívét. A szeretet uralkodna mindenekfelett, és mindenki boldogan élne… De. Ez nem egy tökéletes világ, mert az emberek néha a saját kárukon tanulnak, néha olyan dolgokat teszünk, amiket már nem lehet visszavonni, akárhogy is próbáljuk. Sajnálom, hogy ha fájdalmat okoztam neked, és így okot adtam arra, hogy kételkedj benne, mennyire fontos is vagy nekem…”

2013. nov. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!