Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a vízöntő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a vízöntő (szűz aszcendens) (L) és a mérleg (F) kapcsolatról? Lehet-e ebből egy jó kapcsolat, vagy csak haverok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt mondom, hogy menj a pibe a horoszkópos baromságoddal. Semmi igazság nincs benne. Kur-va jól meg lehet ezen a szaron gazdagodni, anélkül, hogy egy csepp esze is volna annak aki ezeket írja. Szerinted honnan tudja az a hülye, hogy hogy állnak a csillagok, meg a bolygók? Életében még a Planetáriumban sem volt... Ha akarsz valamit akkor tök mind1, hogy mikor születtél..
2009. dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát ha nagyon érdekel akkor én horoszkópom is szűz. és volt már mérleg pasim, és nem jöttem ki vele, de ne riadj meg, ez hülyeség ^^ minden ember más... nem lehet 12 csoportba osztani őket
2009. dec. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy??? Ha tetszik nem a csillagok fogják befolyásolni hogy mi lesz akapcsolatotokkal! A hozzáállás! Ezt bármelyik asztrológus elmondja neked! Ha már ugy állsz hozzá hogy ez nem működik akor nem is lesz belőle semmi!
2009. dec. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. mert elég ellentmondásba került a szerelmi horoszkóp és a névszámok:P
2009. dec. 4. 21:29
 5/8 anonim ***** válasza:
A világ egy egész ellentmondás és hazugság, ugyanúgy mint a horoszkóp, főleg ha az Ifjúsági Magazinból nézed ki... Inkább higgy az érzéseidben és ne ilyeneket nézegess:)
2009. dec. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

K*rvára nem mindegy, hogy kivel jössz össze b*zmeg, nem tom melyik írta, de nézz utána az eddigi kapcsolataidnak és meg fogsz lepődni, én azóta nézem mióta a horoszkóp szó szerint leírta azt ami történt nekem is és a barátnőmnek (szakítottunk), a hideg futkosott a hátamon.

Amúgy a kérdésre a válasz:

Kapcsolatuk és házasságuk eszményi. Mindketten kedvelik a társaságot, a fényűzést. A művészetekben is otthonosan mozognak és a nagyvilági szórakozások vonzzák őket. Nagyon jól kiegészítik egymást és tökéletesen egymásra találnak fizikai téren is. A Vízöntő azonban néha magányra vágyik, amit a Mérleg meg is tud érteni. Intellektuális beállítottságúak, sziporkázóak és népszerűek. Vigyáznak arra, hogy el ne veszítsék egymást.

2009. dec. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én tiszteletben tartom, hogy miben hiszel, de részemről vannak meghatározóbb dolgok is, mint a csillagjegyek.

Nem ezen fog múlni, hogy egy kapcsolat jól siekrül-e vagy sem. Persze utólag majd bármit bele lehet magyarázni...

2009. dec. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
NA IDEFIGYELJEN MINDENKI AKI KI AKAR ÍRNI MÉG EGY ILYEN KÉRDÉST!!! Fogalmam sincs róla hogy mi a barátnőm horoszkópja, és nem is érdekel! Ígyis kurwa boldog vagyok vele! SEMMI KÖZE NINCS A SZERELEMHEZ VÁGJÁTOK?
2010. aug. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!