Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem szeret a párom 3 hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdező88779 kérdése:

Nem szeret a párom 3 hete nincs köztünk szexuális kapcsolat. És nem is közeledik felém. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Még fiatal 23 éves én meg 25. Szerintem ez nem normális! Nem szeret csókolózni meg nem össze bújós típus. Az elején még más volt 2 éve vagyunk együtt

2013. dec. 26. 20:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Sajnos az hogy van más
2013. dec. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Hát azt nem hinném mert nem jár sehová maximum dolgozni ami itt van a városban .Azt mondja szeret de akkor mi lehet a baj ?
2013. dec. 26. 21:01
 3/23 anonim ***** válasza:
ki a lény és ki a fiú ki nem közeledik akkor esetleg többet tudnánk segíteni első voltam
2013. dec. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
lány*
2013. dec. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány és a fiú nem közeledik azt mondja nem kívánja a szexet meg nem szeret csókolózni sem mondjuk csókolózni nem is szerettett de az elején még igen .És szerintem nem normális hogy valaki 23 évesen nem kívánja a párját ha tényleg szereti. Valami oka kell hogy legyen de nem tudom hogyan derítsem ezt ki mert már kérdeztem tőle de nem mondott semmit csak hogy ő ilyen és kész pedig mondtam neki ez így nincs rendben meg nem normális és mondja meg ha nem szeret .
2013. dec. 26. 21:07
 6/23 anonim ***** válasza:
nem élvezi veled a szexet, ennyi. nem vagy valami bevállalós vszeg.
2013. dec. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem mondanám !! Nagyon is bevállalós vagyok szerinte az átlag lányokhoz képest..Eddig minden oké volt köztünk kb.2 hónapja ilyen vissza húzódó mint aki nem akar már tőlem semmit.De ha így van és nem mondja a szemembe akkor hogy szedjem ki belőle mi miatt van ez ?
2013. dec. 26. 21:30
 8/23 anonim ***** válasza:
honnan tudod milyen az átlag ?
2013. dec. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Ez csak tipp de szerintem igen is bevállalós vagyok mert én már mindent felajánlottam neki amit csak lehetett de erre sem hajlik.Ezért izgat mi az oka Érted?
2013. dec. 26. 21:37
 10/23 anonim ***** válasza:

Vegyél fel valami tűzpiros melltartót-francia bugyival/tangával, spontán kezd el kényeztetni, nyúlj oda, hagynia kell..


Ha ez sem, kérdezd meg, h miért nem.. esetleg megcsalt-e és a bűntudat, stb.

2013. dec. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!