Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már elviselhetetlenül elegem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már elviselhetetlenül elegem van a barátnőmből mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátnőmet de már nagyon az idegeimre megy. Lélegezni nem hagy folyton zsarol levegőt nem kapok.Ha meg beszélek vele hogy kevesebbet kéne találkozni kiveri a hisztit bőg meg minden hülyeség és ez még jobban fel szokott idegesíteni meg a családja is úgy kezel mintha valami utolsó álszent nyomorék lennék pedig én mindig kedveskedek,próbálok jó kedvben feltünni de nem megy. mi a teendő?ez már nagyon a végét jelenti a kapcsolatunknak?

2013. dec. 26. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ha nem bírod már elviselni a barátnőd és meg se tudjátok beszélni, akkor igen
2013. dec. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Amit most írni fogok, az nem a legjobb megoldás, de az egyik barátomnál működött. Kérj 2 hét szünetet, mond meg, hogy eleged van, ha megváltozik utána folytathatjátok, ha nem akkor vége lesz.

A lány megérezte, hogy elveszítheti örökre a srácot, és kicsit belátóbb lett.

2013. dec. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A csaj oldaláról beszélek most,hasonló a helyzetem,csak engem a barátom tényleg nem becsül néha,és ha valamit megszeretnék beszélni,azt hisztinek fogja fel.Ha sír,az nyilván azért van,mert rosszul esik neki egy bizonyos dolog,és ilyenkor azt gondolja,hogy kevésbé,vagy már nem szereted.Ilyenkor nyugtasd meg kedvesen,ha ez nem segít,akkor tényleg hisztérikával állsz szemben.Elmondhatod neki,miért szeretnéd a találkozókat ritkítani,de biztosítsd felőle,hogy ettől te még ugyanúgy szereted és fontos neked.Talán csak ez hiányzik neki.

Ha viszont mindezek nem segítenek,valószínűleg ő túl sokat vár el a kapcsolattól,és nem illetek egymáshoz.A családjáról annyit,hogy talán panaszkodik nekik,és ezért néznek másképp rád.

2013. dec. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ülj le vele beszélgetni, hogy ez neked sok meg hasonlóak :)


ha ebből is veszekedést csinál akkor szerintem találj egy olyan lányt aki mellett boldog lehetsz:) és akibe megtalálod azt amire szükséged van:)

2013. dec. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Csak a probléma az az hogy itt a teljes mértékig szó szoros értelmében ez van sajnos :\ bevágja a durcit hisztizik van hogy sirva fakad a legtöbb apróságokon pl ha 10percig nem irok vagy ha találkozok a haverjaimmal (miatta kb havonta egyszer is már soknak számít,ismeri őket teljes mértékben) akkor is az van ha később jövök már sirva fakad meg olyan dolgokat állít amik még egy mesében is nevetségesek lennének. de a legfőbb dolog talán az hogy nem hagy lélegezni.Szüleimnek meséltem már és fogták a fejüket.
2013. dec. 26. 20:06
 6/12 A kérdező kommentje:
igazából arról szokott beszámolni hogy tök jó volt mert nem ordibált senki és jól bánunk de a szüleinek még ha Jézus Krisztus lennék még akkor se felelnék meg,mindenkit lenéznek mindenkivel ordibálnak tök oktalanul.2Évig bírtam és most érzem hogy felrobbanok.
2013. dec. 26. 20:09
 7/12 anonim válasza:

Szia!


Nekem ilyen volt az exem....


Amikor kezdtem érezni, hogy ezt már nem bírom, változtatni kellene valamin, menjünk közös programokra, kirándulni stb beszéltem vele.. 1x voltunk kirándulni és ezzel letudott... Azóta én "hisztis f..z" voltam a számára, nemrégen szakítottunk, de az idő tényleg megoldás mindenre... Remélem..


19/L

2013. dec. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
B..zd ki!
2013. dec. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Érdekes, mintha barátnőd átment volna gyerekbe, ők szoktak óbégatni :-)


Szerintem próbáld meg megbeszélni vele, hogy ez így nem oké. Ha nem érti, vagy nem veszi tudomásul, hogy neked ez így nagyon rossz, akkor szakíts vele!

2013. dec. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Annyi nő van a világon, ha ennyire szenvedős a dolog szakíts vele. Ez a te életed, ennyi önzés legyen benned!
2013. dec. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!