Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm szakított velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szakított velem másfél év után hogy ő nem élte ki magát, de azt mondja 1 hónap múlva elhagyja a másik pasit akivel most van és újra együtt leszünk várjak rá vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
A barátnőm szakított velem, olyan indokkal hogy élni akar és nem élte ki magát , de közbe összejött egy másik pasival és most vele van. Próbáltam beszélni vele helyrehozni az elrontott dolgokat de kiakadt és elküldött, aztán megkeresett hogy nem tudja mit akar. Nagyon szeretem öt és nem tudok nélküle élni. Találkozgattunk és csókolóztunk is meg látom rajta hogy szeret a mostani pasijának hazudik végig, nekem meg azt mondja várjak egy hónapot aztán szakít vele és újra együtt lesz velem, addig éljek én is és csajozzak, de én nem akarok mást én őt szeretem és rossz nézni hogy mással van, úgy hogy a másik pasi 10 évvel idősebb és egy agressziv állat aki ellenörizgeti őt és hiába mondom neki hagyja el nem akarja, mert hogy tapasztalatot akar szerezni, de ugyanakkor azt mondja nem fog vele lefeküdni. Elsők voltunk egymásnak mindketten 20 évesek vagyunk. Mit kéne csinálnom? Két lehetőségem van: 1. Várok egy hónapot addig szenvedek és kockáztatok hogy vagy vele marad vagy visszajön hozzám. 2. Megszakítok vele minden kapcsolatot és próbálom elfelejteni. Próbáltam elfejteni de nem ment még hetek múlva is magam alatt voltam, alig tudtam enni és nemvolt kedvem semmihez, mert fájt amit csinált. Bármilyen lányt megismertem egyik se keltette fel a figyelmem és csak vele tudom elképzelni az életem ezért kerestem meg őt újra és most hogy ez a helyzet van még jobban fájnak a dolgok hogy nem is szereti a másikat de vele van, velem meg kavar és találkozik meg hiteget tanácstalan vagyok mit tegyek. Szerintetek?

2013. dec. 27. 22:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Még átmegy rajta a fél falu,mire sorra kerülsz újra
2013. dec. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem olvastam el a leírást, de már a fő kérdésből látszik, hogy a barátnőd egy idióta r!banc. Felelsleges várni rá, később úgyis megint eszébe jutna valami.
2013. dec. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Várnék rá, összeszedném majd a főtéren adnék neki egy se*gből szájba menetet,leköpném és elmennék.

ennyit érdemel..


Bocsi ,hogy ezt mondom

2013. dec. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
küld el a viharba.nincs ló jó a szamár is?ne már...ne legyél buta
2013. dec. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha megvárod, minden önbecsülésed, tiszteleted a kukában landol. Mi vagy Te, egy játékszer amit berak a fiókba 1-3 hónapra, majd kiveszi, ha Őnagysága játszani akar újból ?


Ezen gondolkodj el. Más lányt is meg fogsz tudni szeretni.

2013. dec. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Lányként ez nekem nagyon úgy néz ki, hogy nem egyedül a mostani pasijának hazudik, hanem neked is. Ha annyira szeretne és veled akarna lenni, akkor veled lenne. Nem kényszeríti senki, hogy a másik pasival legyen. Az meg, hogy tapasztalatot gyűjteni... Mire? Szexelni? Nem tudom, ha tényleg az lenne a célja, szerintem akkor sem lenne állandó partnere. Úgy gondolom, hogy erre felesleges várni. Már persze, a büszkeség, önbecsülés és egyéb dolgokon kívül, amiről már felvilágosítottak.

Mellesleg fiatal vagy még, miután lecseng a kapcsolat gyászideje, rájössz, mekkora idióta puncilukkal kerültél össze, és találsz egy százszor normálisabbat. Tudod, aki nem hagy ott mondván, hogy még élni akar, hanem viszonozza az érzelmeid meg minden.

2013. dec. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam már elfejteni, de ahogy eddig ismertem a nőket és ahogy most ismerem, vele minden passzolt egyedül benne találtam meg dolgokat amik sok más nőből hiányoznak és félek hogy nem fogok találni még egy olyat mint ő. Mert szép, kedves és aranyos foglalkozik a testével elfogadja hogy versenyszerűen sportolok és ő is csinálja velem, ráadásul nem érdekli a pénz mert nem akarja hogy bármit is vegyek neki és nem fogad el dolgokat. Most megismerek más nőt aki ugyanolyan szép és rendes az vagy pénzre megy vagy 10 pontos modell csávó kell nekik pasinak vagy nem birja ki hogy hanyagolom a sport miatt, ezért nehéz csak úgy lemondani róla.
2013. dec. 27. 23:10
 8/12 macispapa65 válasza:
Hidd el hogyha azt mondod neki hogy "Takarodj a halál faszára te hülye ku*va." akkor majd elgondolkozik a tettein és lehet hogy észbe kap majd.
2013. dec. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Költőnő? ***** válasza:
Feledni kell, mégha nehéz is.
2013. dec. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mikor meg még velem volt csak velem akart lenni és nem találkozgatott másokkal nem járt el bulizgatni minden idejét velem töltötte ha tudta és nem nézett semmibe mint más nő.
2013. dec. 27. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!