Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi baja van? Másfél éve vagyunk együtt, szeretjük egymást, alig veszekszünk, de kb.1 hónapja egyre jobban hanyagol minden téren.

Figyelt kérdés

Ha felhozom neki ezt, vagy megkérdezem mi a baja, egyből ideges meg azt hajtogatja hogy már megint csak hisztizek, pedig csak kíváncsi lennék, mert ez a bizonytalanság nagyon zavaró. Nincs már kedve velem foglalkozni?

Az értelmetlen válaszok kerüljenek, köszi!! 19L


2013. dec. 23. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

19 éves lány vagyok én is, boldog párkapcsolatban élek. Szerintem itt nálatok az a legnagyobb gáz, hogy nem lehet vele megbeszélni, ha probléma merül fel. Nálunk bármi baja van az egyiknek, akármi zavarja, kulturáltan meg tudjuk beszélni, mert érdekel, hogy mi van a másikkal, mi a gondja. Megbeszéljük, hogy jogos-e, tényleg van-e baj, és mit tudunk vele kezdeni, hogyan oldjuk meg. A te pároddal képtelenség megosztani a gondodat - és ez szerintem később sem fog változni.

2013. dec. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez pontosan így van !!!!

ha valami hülyeséget csinál, és megharagszok rá, csak akkor képes velem komolyan beszélni, amugy meg leszarja.. :S

lehet azért van , mert én vagyok az első komolyabb barátnője ?? előttem csak 2-3 hónapos kapcsolatai voltak , vagy annyi sem.

2013. dec. 23. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!