Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hete szakított velem a barátom, nagyon szerettem. Másfél évig voltunk együtt. Azóta beszélgetek egy sráccal, akit már ismertem korábban, nagyon jófej, kedves, jóképű. Nem korai?

Figyelt kérdés

Találkozni akar velem és fura, mert nem érzem magam rosszul amiatt, hogy igent mondtam a találkozásra. Elfelejteti velem az előző barátomat. Ha vele vagyok,kikapcsolok.

Kedves, okos, vicces, jófej. Ez baj? Velem van a gáz?

Nagyon szerettem a barátomat, ő szakított velem,mert a barátait választotta..


2013. nov. 28. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha te nem érzed korainak, akkor nem az. De azért kalkuláld bele, hogyha esetleg komolyodnak az új sráccal a dolgok, még később is kiderülhet, hogy nem állsz készen. De szerintem ráérsz akkor aggódni :)

Csak kíváncsiságból, de mit jelent, hogy a barátait választotta?

18L

2013. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szakított velem azzal az indokkal,hogy neki már nem jó, bulizni akar,barátaival lenni..
2013. nov. 28. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem rossz, sot... jo hisz nem esel depresszioba hanem viszonylag gyorsan tulleptel rajta
2013. nov. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem nem okozott problémát az, hogy háromfelé szakadjak(barátnő/barátok/munka). Igaz kevés alvással de működött :). Szóval ez nem az igazi ok amiért szakított, úgyhogy ne is érezd magad rosszul miatta. Sok sikert az új fiúhoz, csak ne .aszd át és ne csak azért legyél vele, hogy felejts.
2013. nov. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
igen korai, az ilyeneket hivjak r*bancnak...
2014. febr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!