Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Arrol szeretnek megbizonyosodn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arrol szeretnek megbizonyosodni, hogy nem velem van a baj.16 eves lany vagyok es nincsen baratom de nahyon szeretnek csak van egy kis problemam ami nem is olyan kicsi. (Lent) Valami baj van velem?

Figyelt kérdés

Szoval a problem az lenne ,hogy nem birom ha egy fiu hozzam er.

Volt mar par randim de egyszeriuen nem tudom elturni.

De tenyleg vagyom arra hogy valakit erdekeljen hogy milyen napom volt.

Mit szeretek..stb.

A szerelem gondolataba vagyok szerelmes?

Vagy valami nagy baj van velem?

De olyan ne irjon aki ezt nem veszi komolyan mert ez nekem nagyon komoly.



2013. dec. 27. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Megerőszakoltak esetleg kiskorodban?
2013. dec. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gátlás szerintem kellő finomsággal fel lehetne oldani 15/F
2013. dec. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogy valami baj veled? Ez kérdés? Szerinted az normális ha undorodsz az érintéstől?
2013. dec. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Most miért baj az, ha megkérdem milyen napod volt,és közben megölellek? (ha kapcsolatban lennénk.)

Vagy amíg mesélsz simogatom a kezed?


18f

2013. dec. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Talán trauma (?) De sok más oka is lehet
2013. dec. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Frepi voook ***** válasza:

Na ezt most én sem értem... Miért zavar egy egyszerű ölelés?

Gondolom nem az intim területek tappolására gondoltál és ezért érthetetlen számomra.

2013. dec. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert nem voltál még szerelmes senkibe.

Én sem szeretném,hogy olyasvalaki, akit nem szeretek simogatni, fogdosni kezdjen.

2013. dec. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mert lezbi vagy.
2013. dec. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 7. válaszolónak igaza lehet. Másrészt az is lehet, hogy túl korán próbált bújni a srác, így nem kedveskedésnek, hanem egyenesen tolakodásnak vetted.

Vagy az lehet még, hogy persze szeretnél már szerelmes lenni, de mégsem vagy még teljesen érett egy igazi kapcsolatra.

Akárhogy is, picivel több idő kell neked, vagy egy olyan srác, akibe fülig bele vagy zúgva. :) Nincs veled gond, ne aggódj. :)

2013. dec. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!