Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti voltatok már lábtörlő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok már lábtörlő szindrómások? Éreztétek már úgy, hogy annyira kicsi az önbizalmatok, hogy inkább voltatok egy rossz kapcsolatban, mintsem hogy egyedül legyetek?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ez ellen? Debil emberek válasza nem érdekel!
2013. nov. 14. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Inkább vagyok egyedül férfiként, minthogy egy hisztis nőt keljen elviselnem. A válaszom nem, nem voltam még ilyen helyzetben és nem is óhajtok.
2013. nov. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Voltam,de nem sokáig.Nem vagyok behódoló típus.
2013. nov. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Abban vagyok.De kezdek felébredni szerencsére.
2013. nov. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szintén zenész
2013. nov. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kérdés, mi számodra a hisztis? Párom sajnos nagyon sokszor keveredik "kétértelmű" szituációba, bár konkrét hazugságon még nem kaptam...:/ Úgy érzem, kihasznál, anyagilag legalább is mindenképpen...Szeretném magam annyira összeszedni, hogy ne legyenek ilyen gondjaim...Talán a külsőm miatt van...Bár sokak szerint az arcom nagyon szép, telt vagyok, és szerintem emiatt van az alacsony önbizalmam...:(
2013. nov. 14. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!