Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha van olyan nap amikor nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van olyan nap amikor nem keres a pasim attól még elhihetem neki azt hogy szerelmes belém?

Figyelt kérdés
25/nő,35/pasi

2013. dec. 28. 20:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%
Biztos hogy nem szerelmes. Ha az lenne nem bírná megállni hogy ne tudjon rólad. Óránként keresne. Exemmel ugyanez volt szintén pont két hónap után. Rögtön tudtam, hogy baj van. Elmúltak az érzései. Mert ez nem volt igazi szerelem csak múló fellángolás ha ilyen hamar véget ért. Rajongás. Ami elmúlt szerintem nálatok is. Vannak akik így működnek.
2013. dec. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi.
2013. dec. 28. 21:50
 13/14 anonim ***** válasza:
Azért ne okozzunk álmatlan éjszakákat szegény kérdezőnek, nem biztos, hogy nem szerelmes beléd, végülis egy 35 éves pasiról van szó, azért ő másképp éli meg a szerelmet, mint mondjuk egy 25 éves, aki ha szerelmes tényleg nem tudja megállni, hogy ne keresse a másikat. Szerintem azt is figyelembe kellene venni, hogy ez milyen gyakran fordul elő, mert ha mondjuk egyszer-kétszer megesett, az nem olyan gáz, lehet, hogy nagyon belemerült a munkába, vagy pl. nekem vizsgaidőszakba szokott olyan lenni, hogy annyira tanulok, hogy pisilni is elfelejtek egész nap, nemhogy felhívni valakit. De ha mondjuk rendszeresen telnek el úgy napok, hogy feléd se néz, az már gond, de szerintem beszélj vele, lehet hogy csak nem akar nagyon rádakaszkodni.
2013. dec. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát, lehet csak azt várja, hogy te is felhívd, vagy csk küldj egy rövid sms-t, hogy legyen szép napja, vagy csak szimplán elfoglalt...ne csak ő keressen már.
2013. dec. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!