Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes vagyok vagy csak fellángolás? 11 fiú

Figyelt kérdés
Már több mint 3 éve belezúgtam egy lányba és most már nagyon erősen érzem a dolgot.

2013. dec. 28. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

11 evesen meg legoznod kene, nem belezugni a lanyokba..

Na, am a 'kicsi vagy meg ehhez' szoveget felreteve, szerintem ez csak egy fellangolas

2013. dec. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Te meg miért nem írsz helyesen elsőnek ment
2013. dec. 28. 22:28
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Mondjuk mert nem mindenkinek van ékezet a billentyűzetén?! :D Nem kell mindenáron visszaszólni, nem attól leszel menő gyerek.. Egyébként meg 11 évesen még azt sem tudhatod mi a szerelem, úgyhogy csak fellángolás max.
2013. dec. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Még fiatal fiú vagy, ez csak egy fellángolás, csak tetszik a lány. Majd ha már elballagtál és utána is így érzel iránta akkor mondhatod hogy szerelmes vagy belé :) De ha ennyire kedveled akkor szerintem mondd meg neki, lehet neki is tetszel.
2013. dec. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok szegényt! 11 évesen talán már érezhet valamit! a szerelem mindenkinek mást jelent. Valakinél korán kezdõdik, de valaki 20 éves korára sem érti meg. Ez sajnos ilyen. Mondjuk a szüleid nem biztos hogy díjaznák a dolgot, hogy a pici fiuk csajozni akar, de te tudod. Ha nagyon szereted akkor sok sikert :)
2013. dec. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Ez biztos csak egy fellángolás mert egy ilyes kisfiú azt se tudja mi a szerelem.Nem bántásból mondom ne értsd félre:D ha gondolod mond el neki nem nagy dolog ha fogjátok egymás kezét meg ilyesmi:D
2013. dec. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Lehet, hogy tényleg belezúgtál, ha már 3 éve..az sok idő.Nekem pl. 4-ben volt az első barátom,aranyos volt, de fura dolog történt :DMég a dolog előtt kb.2 évvel láttam valahol és(2.-os voltam) és anyunak oda is súgtam, hogy milyen helyes, stb..És 4-be közös barátaink lettek, a végén a legjobb barátjával üzent, (aki a legjobb barátnőm,barátja volt)hogy járnék-e vele!Persze, nagyon megörültem, bár nem tudtam először, hogy igent, vagy nemet mondjak.

Nemtudom, hogy ez mennyire segített de próba szerencse!Lehet, hogy őis, amikor először meglátott és beléd szeretett.Igaz, hogy csak 11 éves vagy, de ezzel semmi gond, hogyha ugyanennyi idős a lány is, így még 1év-,+ belefér!Hajrá!(ne gondoljátok, hogy smároltam is vele :) )

2014. jan. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tegnap sétáltam az utcán, és szembejött velem két 8-10 év körüli gyerek kézenfogva. Mondjuk a legdurvább az, mikor bemegyek egy discoba 20 évesen, és 12 éves gyerekek vesznek körül, néha inkább szó nélkül kisétálok, és azon kezdek el gondolkodni hova fejlődik a világ. Igaz nemrégiben hallottam, hogy a világ legfiatalabb anyukája 5 éves volt, lehet, hogy lassan már erre a világra számíthatunk?!
2014. jan. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!