Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom, hogy a majdnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sticker 23/F kérdése:

Honnan tudom, hogy a majdnem barátnőmbe valójában szerelmes vagyok, vagy csak fellángolás és csak felejteni akarom az exemet? 23/F

Figyelt kérdés

2011. júliusában ért véget egy 2 éves kapcsolatom, amin elég nehezen tudtam magam túl tenni, mert elég sok dolog volt a háttérben ami nem a mi sarunk volt és teljesen váratlanul érintett mind a kettőnket, de még a mai napig is néha gondolok rá és valamilyen szinten néha hiányzik is, de azt tudom, hogy nem vagyok belé szerelmes! Az exem 19 éves.

Most november környékén meg ismertem egy nagyon helyes lányt 24éves aki minden szempontból bejön nekem és nagyon aranyos és kedves csaj és nagyon tetszik. Nagyon sokszor beszélek vele és sokat gondolok rá és mindig hiányzik és csak vele akarok lenni minden egyes percben és alig várom, hogy hívjon vagy h beszéljek vele.Már úgy érzem, hogy szerelmes vagyok belé de akkor miért jut eszembe a volt barátnőm, ha már mást szeretek?!


2011. dec. 25. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, amíg nem jössz össze ezzel a csajjal, eszedbe is fog jutni az exed... (ugyanez velem is.) Egyszerűen nosztalgiával vagy a dolog felé, ennyi. De ez nem feltétlenül rossz...
2011. dec. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs azzal, hogy eszedbe jut az exed. 2 év hosszú idő és nagyon meghatározó lehet az ember életében, nyilván hozzászoktál már, hogy melletted van. Ha nem is szereted már, normális dolog, ha néha hiányzik, vagy sok dologról eszedbe jut. Előbb-utóbb ritkulnak ezek, mert az élet megy tovább, és jönnek az új élmények, az új érzelmek... kitörölni sosem fogják a régieket, de meghatározóbbá válnak a jelenedben.
2011. dec. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs veled semmi baj, az a lényeg, hogy szereted az új lányt.
2011. dec. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek aki eddig választ írt. Lehet, hogy igazatok van és tényleg már csak meg szokásból gondolok az exemre és csak azért hiányzik, mert hozzá szoktam ahhoz, hogy mindig van mellettem valaki és este vár rám.Szerintem valamilyen szinten mindig is szeretni fogom az exemet, mert hogy őszinte legyek nekem ő volt az első komolyabb és hosszabb kapcsolatom és talán őt szerettem idáig a legjobban.

Nem tudom amúgy, h a mostani csaj egyáltalán szeretne-e össze jönni velem, mert néha teljesen furán viselkedik és akkor úgy érzem, hogy lehet jobb ha hagyom még mielőtt teljese bele nem szeretnék, de utána meg jön egy forduló pont és akkor meg úgy érzem, hogy nyeregben vagyok. Azt tudom, hogy a csaj nagyon kedvel és többet érez mint szimpla haveri szeretet, de valahogy még nem akar velem össze jönni és ennek jó volna kideríteni az okát.

2011. dec. 25. 14:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi a helyzet most veled? látom, már elég régi a kérdés, de azért elmondom neked, hogy nekem még bő 1 év távlatából is gyakran eszembe jut az exem. Már nem vagyok szerelmes belé, de be szokott ugrani, hogy miket csináltunk együtt, milyen volt együtt..stb. Minden korábbi kapcsolat viszonyítási alap lesz a többihez, és ez szerintem így van jól. Az ember hasonlítgat, összegez, párhuzamba állít. Ha elmélyült a kapcsolat ezzel az új csajjal, akkor már ilyen szinten sem fog eszedbe jutni az exed.

2012. szept. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!