Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szerelmes lenni senkibe úgy igazán? Miért csak 2-3 hónapig van fellángolás?

Figyelt kérdés

Mindig ugyanaz a szitu: Megismerkedek valakivel, belezúgok, mint állat, és aztán lassan előtörnek a hibái, és megutálom. Néha már a kapcsolat végére gyűlölöm a pasimat... pedig nem tehet róla...

Velem van a baj, de nem tudok mit tenni.

Van még valaki ilyen szituációban?

22L


2009. dec. 20. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerinetm mindekivel előfordul h van egy olyan korszaka,amikkor nem tud szerelmes lenni.Próbál szeretni de nem tud.

Próbáld meg elfogadni a pasikat a hibáival együtt.

Szerintem ez csak átmeneti,elfog mulni

2009. dec. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akit igazán szeretsz azt a hibáival együtt szereted....
2009. dec. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ugyanez van velem is és nem értem hogy miért és nem tudom hogy vajon mindig így lesz-e vagy majd jön valaki akivel nem?! mindenesetre egy cseppet sem bíztató a jövőre nézve ez a dolog...:( 20 vagyok, több komoly kapcsolatom is volt már és mindegyiknél 2-3 hónap után elmúltak az érzések, pedig tökéletes volt minden. nem értem én sem.
2009. dec. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De én valahogy meg is utálom a fiúkat... Az elején meg nyakig szerelmes vagyok. nem tudok parancsolni az érzéseimnek sajnos.
2009. dec. 21. 00:17
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Első randin csináljatok vmi extrémet: pl. bungee-jumping vagy rafting, esetleg ejtőernyőzzetek. Ha ilyet nem tudtok akkor próbáljatok valami mást ami adrenalint termel. A hormonháztartásod miatt lehet, mivel a szervezeted nm képes hosszú ideig előállítani a megfelelő hormont, viszont a fent leírt helyzetek elvileg tovább fenntartják a termelését.
2009. dec. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem ez teljesen normális.

feküdj le sok fiúval és egy idő után keresés nélkül is találsz olyat akit tudnál igazán szeretni.

2009. dec. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
"Feküdj le sok fiúval" - hát ez aztán igazán hasznos tanács, köszönöm a kérdező nevében is. #szarkazmus
2022. jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!