Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmem visszahódítása, Hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmem visszahódítása, Hogyan?

Figyelt kérdés

A barátom (20/F) két és fél év után hagyott el. A nyáron már megbeszéltük, hogy megváltozok, de nem volt komoly a helyzet és úgy gondoltam, visszaédesgetem és mehet minden tovább ugyan úgy. Kényelmes természetű vagyok, és mióta ő van nekem nem csak a szerelmem de az egyetlen barátom is, rajta kívül csak felszínes barátaim voltak. Mindent megosztottam vele, ő volt az egyetlen, akinek bármikor sírhattam, bármit elmondhattam, és sajnos ezzel az is járt, hogy állandóan kitöltöttem rajta a dühömet, holott sosem okozott nekem semmi rosszat. Mindig csak ápolta a lelkem, nem is volt p igazán neves példa hogy megbántot volna, ellenben én számtlanszor. Így végig gondolva ez szörnyű, nem is értem hogy tehettem, szinte kihasználtam őt, majd megöl a bűntudat. 3 hete szakított velem ekkor költöztünk és különösen nagy teher volt a vállamon, összevesztünk egy apróságon, mint mindig de ez úttal komolyabb lett a vége. Most az egyetem miatt ő is sokat görcsölt és mindketten ki voltunk akadva, besokallt. NAgyon megbántottuk egymást ekkor, szakított, azt nyár óta érik benne, mikor nem változtam meg...Szabadságra vágyik, élni szeretne ezt mondta nekem. Persze minden hibát elkövettem, könyörögtem neki bizonygattam hogy megváltozok, és erre rendszerint annyit mondott, hogy már nem tud hinni nekem, fél hogy belekezdünk és utána ugyan itt tartunk.

Majd tanácsot kaptam. Úgy kell viselkednem, mint aki igyekzik átlépni rajta, mint akinek már nem férfi a szemében, persze belül majd meg szakadok, de a társaságában ezt kell mutatnom. Ez az egy esélyem van hogy esetleg észbe kapjon, hogy hiányzok neki. Sokszor találkozunk, pláne a szünetben. KÉrlek segítsetek mit tegyek, hogy segítsek bizalmat önteni a szívébe ? Komolyan megváltoztam különben, teljesen másképp állok a dolgokhoz, Ez a három hét eleget kínzott hogy rájöjjek mennyi hülyeséget tettem. Kétségbe vagyok esve 17/L



2013. dec. 29. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gáz vagy. Remélem van annyi esze a fiúnak, hogy tényleg nem foglalkozik veled többet.
2013. dec. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te az a típus vagy, aki nem tudja megérteni, hogy amikor valaminek vége, akkor vége.


Elhiszem , hogy a szándékod jó és nyilván bánod már , hogy elveszítetted őt, de el kell fogadnod, hogy ő továbblépett és új életet akar kezdeni, neked meg tiszteletben kell tartanod a döntését.

2013. dec. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a többiekre!

Még össze fogtok jönni.Csak akarnod kell,de nem erőszakkal,hanem türelemmel.

Azt viszont el kell fogadnod,hogy akár hónapok,évek telnek majd el...

2013. dec. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy tényleg nem ismeritek...Látni rajta hogy szerelmes... Nem is azt kérdeztem ki mit gondol rólam vagy a helyzetről, hanem hogy mit kellene tennem, hogy a kedvében járjak. Köszönöm utolsó a biztatást :) Én hiszek abban amit mondtál, két és fél évet nem lehet elfelejteni egy hónap alatt. Esetleg ha valaki még segíteni tudna, szívesen várom a válaszát.
2013. dec. 30. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!