Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akik valamilyen betegségben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik valamilyen betegségben szenvednek, legyen itt szó akár mentális akár bármilyen fogyatékosságról; választanak ez alapján párt?

Figyelt kérdés

2013. dec. 29. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Én semmi alapján se választok pár, mert esélytelen akárkivel is összejönni.
2013. dec. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen közrejátszik... már csak azért is, mert olyan párt kell keresni, aki "tolerálja" az adott problémát, és azzal együtt fogad el.
2013. dec. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tevetke ***** válasza:
Nagyon tág fogalom, amit leírtál. Én pl asztmás vagyok és időszakosan antidepresszánsokat is szedek, de ez nem befolyásol szerintem semmiben se pozitívan, se negatívan. Bár úgy sejtem, hogy te ennél komolyabb betegségekre gondolsz.
2013. dec. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, a mentális betegségben szenvedőkre gondoltam inkább.
2013. dec. 29. 20:19
 5/8 anonim ***** válasza:

A mentális betegség kategóriájába tartozik a depresszió is. Nekem nem elsődleges szempont a mentális egészség.

Ha azt nézzük, egy allergiás betegség is betegség, ha gyógyszeresen kezelve van, és nincsenek tünetek.

Ha egy srác mondjuk depressziós, és szedi a gyógyszereket, ami(ke)t felírtak neki, és tünetek nincsenek, akkor rendben.

Neked mi tartozik a fogyatékosság kategóriájába?

2013. dec. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Elnézést, így fogalmaztam meg a kérdést.

Fogyatékosság bármi, pl vak meg ilyenek.

De, egy idő után, már én is azt tapasztaltam, hogy hasonló mentalitásúval sokkal jobban kijövők.

2013. dec. 30. 07:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy ez akadály lenne, ha szeretem az illetőt...hát engem nem érdekelne hogy vak, vagy süket.
2013. dec. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Régi kérdés: mentális betegség esetére írom, mivel nálam az volt adott. Én mindig amíg csak ismerkedtem tudattam a másik féllel, hogy mi van velem, és miért, mivel jár stb. Tehát iparkodtam olyannal komolyabb kapcsolatot kialakítani, aki tényleg tolerálja, megértő stb., de igazából azt tapasztaltam, hogy ez csak rövid távon adott, ez alatt egy-két évet értek. Előbb utóbb, végül mindig kibukott, hogy az adott társam már nem bírta tovább tolerálni, így vége lett. Nálam egyébként pánikbetegség volt jelen, ami inkább hirtelen szerű rosszullétekbe/rohamokba mutatkozott ki, tehát nem a viselkedésembe.
2014. máj. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!