Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy 19 éves fiúnak bejöhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 19 éves fiúnak bejöhet egy 15 éves lány?

Figyelt kérdés
Megismerkedésük után néhány nappal együtt aludtak (egy táborban. De nem történt semmi. Órákon át beszélgettek összebújva, aztán úgy ahogy voltak elaludtak). Utánna néhány hétig találkozgattak, minden nap beszéltek neten. A fiú elment egyetemre és mivel a lány oda jár, ahol ő végzett, néhányszor beszélnek és egy héten egyszer találkoznak. A csaj sokkal érettebb a vele egykorú lányoknál (nem testileg), és teljesen bele van zúgva a fiúba. A fiúnak visszafogott stílusa van, nem egy nagy szájú, de lehet pont ezért barátilag több lány is ölelgeti. Ezt a lányt nagyon szereti csikizni, és közben úgy fogja le, h hátulról megöleli. Viszont az egyetemen sokkal érettebb nőkvannak, akikkel ugyan olyan jóban lehet, mi azt nem látjuk, és nem is mesél. Mindenkivel nagyon kedves, udvarias, és poénos is, de tud komoly is lenni. Szerintetek bejöhet neki a csaj?

2013. dec. 30. 00:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha be az baj.
2013. dec. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért lenne baj? Nem lehet őket úgy elképzelni, mint egy kislány és egy felnőtt. Ránézésre, és agyilag (kicsit kevésbé), összeillenek
2013. dec. 30. 00:36
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
szerintem bejössz neki ;)
2013. dec. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
igen. Én 18 és fél voltam, a barátnőm 15 és fél.
2013. dec. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%

nekem sok 15 éves bejön, bár valahogy inkább idősebbel jönnék össze, de 15 éves még belefér

F20

2013. dec. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
többet szeretnél tőle? :) éreztesd vele!
2013. dec. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
43%
tuti igen :)
2013. dec. 31. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
Igen, ráadásul ezzel így semmi baj.
2014. jan. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
Miért ne jöhetne be? 4 év korkülönbség abszolút nem sok, ráadásul 14 éves kor felett már a kiskorú fél is beleszólhat a dologba, így ha ő is akarja, akkor a nagykorú félt nem lehet büntetni!
2014. jan. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönjúk a válaszokat :)


Próbálta éreztetni a fiúval, de nem biztos, h sikerült.

2014. jan. 5. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!