Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy sportoló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy sportoló pasinak bejöhet egy kicsit kövér lány? Vagy ez náluk kizáró ok?

Figyelt kérdés
kavartam egy sportolóval partyzás közben, és végig azt mondogatta hogy milyen jó hogy lehet rajtam mit fogni. de félek, hogy ezt cikizésből mondta. 180/90 vagyok.
2011. ápr. 3. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Én sportoló vagyok és nekem bejönnek a kicsit teltebb lányok.

20/F

2011. ápr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
68%

én sztem, nem baj ha kicsit kövér vagy, sőt én szeretem is ha egy nő nem annyira vékony

am egy kérdés: hogy leheti tt a gyakorikérdések.hu-n kérdést létrehozni?

2011. ápr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

bal oldali menü lent új kérdés....

előző válaszadónak:)

2011. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahol a témák vannak alulról a 4. katt > Új Kérdés.
2011. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

sztem semmi baj nincs vele, biztos az edzőteremben, illetve a környezetében sok vékony sportmániás csaj él, lehet hogy néha hallja hogy a vékony csajok beszélgetnek hogy mennyit kell még fogyniuk..

szóval biztos vágyott már egy normális csajra aki nem fogyózik állandóan.

ha meg csak telt lányok közt lenne, tuti a vékony lányokat kedvelné.

2011. ápr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
66%
nem hiszem én kissé telt vagyok, de a barátom meg kigyúrt sportoló....
2011. ápr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!