Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiú vagyok. Első csók segítség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú vagyok. Első csók segítség (? )!

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és van egy szintén 14 éves barátnőm..nekem még nem volt olyan barátnőm akivel találkoztam volna, de neki már volt pasija, és már csókolózott, és elvárja hogy én kezdeményezzek, de félek..:/ :$ segítség :s

2013. dec. 30. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
féjjél gyogyós
2013. dec. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Először puszild meg a száját. Aztán akár több puszi gyorsan egymás után és abból meglesz a csók. Nem kell félned, átlagban a férfiak nem tudnak valami jól csókolózni ;)
2013. dec. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Át dugod a nyelved és forgatod..:d
2013. dec. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
érezni fogod mikor kell megcsókolnod :) ha eljön az idő nézz a szemébe, utána a szájára és csókold meg :) nyugodj meg biztos jó lesz :)
2013. dec. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is 15 övesen őrülten be voltam szarva tőle. Aztán összeszedtem a bátorságomat odahajoltam és megcsókoltam. Csak addig félsz tőle amíg össze nem ér a szátok. Utána ösztön. És ki sem akartam szállni a szájából. :D Ne félj öcsi! ;)
2013. dec. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy rendesen,nyelves csókkal kezdetek,de ha eljuttotok oda,akkor próbàld meg nem ledugni a nyelved a torkàn, azt nem szeretik a lànyok,szerintem..xD

De különben ne aggódj,menni fog magàtól! ;) (Tudom hogy ezt mondjàk màsok is és nem érted ezt,de igy van,csak NE izgulj!! )

2013. dec. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De ő nyelvest akar :D de nem mondtam még el neki hogy még sose csókoltam :S :D

Mondott már olyat hogy "olyan nyelvest kapsz meghalsz" de azt mondta nem szeret kezdeményezni ugyhogy..:D de akkor majd szájra puszival kezdem aztán vhogy lesz :D

2013. dec. 30. 17:56
 8/8 anonim válasza:
56%
Egy kérdés: az ELTE-ÁJK kulcsszónak ehhez mi köze van?
2013. dec. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!