Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy jöttetek össze a párotokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöttetek össze a párotokkal?

Figyelt kérdés

Hogy történt az első csók, hogy indultak a randik? Meddig vártatok az első kézben kéz sétára?

____________________________________________________

Elmondom az én történetem nagyon, de tényleg nagyon röviden és tömören:

-a lány fél öt után végzett az egyetemen, utánra volt leegyezve a randi és egy étteremben találkoztunk volna. A lány már ott volt és hívott merre vagyok (nem késtem el csak felcsörgetett hogy itt van... jó, mindenki gondolhat amit akar).

Tehát odamentem hozzá, puszi meg minden és elindultunk az étteremből ki a parkba. Rajtam hátizsák volt, kérdezte hogy minek az de én nem feleltem neki. Mikor odaértünk elővettem a pokrócot, termoszban a teát, a lapos vánkusokat és gyertyákat gyujtottam. Ez a harmadik randink volt és ekkor történt az első csók. Azóta is együtt vagyunk. :)



2013. nov. 28. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
a.. kicsodával?
2013. nov. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akivel randiztam.... és lehet nem vetted észre, de le is írtam a történetet ;) :D
2013. nov. 28. 16:06
 3/10 anonim ***** válasza:

Először egy társkeresőn kezdtünk el hülyéskedni, szimplán beszélgettünk. Utána áttértünk arra, hogy mikrofonon beszéljünk napi szinten. Nem terveztünk egymással konkrétan semmit, de úgy mégis. :D

Aztán megbeszéltük, hogy találkozunk, kb 4 órán keresztül folyamatosan beszélgettünk, majd szép lassan elcsattant az első csók, utána marhultunk tovább.

Úgy volt, hogy az utolsó vonattal utazik vissza... Egy percen múlt, hogy lekéste. Aztán bekönyörögtük magunkat alvásra mamámhoz (mindketten utaztunk, hogy ne egész nap a traktorokat bámuljuk xD)

Átdumáltuk az egész éjszakát, de természetesen semmi intim dolog nem történt a csókon kívül.

Aztán másnap délben megbeszéltük, hogy próbáljuk meg együtt. (Miközben megvertem egy csomag chipsel :D )

És ez már több mint egy éve volt..:D

2013. nov. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Egy játékon ismerkedtünk meg, utána évekig facebookon tartottuk a kapcsolatot. Múlt nyáron taliztunk, akkor már fogtuk egymást kezét. Következő talikor meg első csók. :)
2013. nov. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy internetes társkeresőn ismerkedtünk meg. Én már fél éve regisztrált tag voltam. 3 rövidebb kapcsolat is kialakult, de az egyik nagyon csúnyán átvert, a másodikkal én szakítottam hamar,nem volt az esetem mint kiderült, a harmadikkal is szakítottam, mert meg akart csalni.


Éppen polgári jog vizsgám után mentem haza, és akkor, egy május 18. -ai napon ott találtam az első üzenetet amit kaptam tőle:) Nagyon aranyos volt, nem sablon szöveget írt, hanem az adatlapom alapján kezdett el érdeklődni irántam.


Több mint 2 hétig csak üzeneteket váltottunk és így ismerkedtünk. Randira is hívott. Moziba készültünk.


Június 5.ére beszéltük meg az első randit. Mikor megláttam, ő már észrevett. Mosolygott, én is:) Mikor odaértem hozzá 2 puszit váltottunk, majd meg is ölelt:) Ez nagyon jól esett:)


Aznap vizsgáztam közgazdaságtanból, ami nem sikerült elsőre, mert végig rá gondoltam:D (másodjára már jelest kaptam)

Elkezdtünk beszélgetni, aztán pár perc után megcsókolt:) Hagyta hogy én válasszak filmet. Amit megnéztünk , utána kimentünk a Margit szigetre, és beszélgettünk. Mikor átmentünk a hídon, már akkor megfogta a kezemet, és úgy is maradtunk végig:D


A szigetet is végigdumáltuk, nevettünk, csókolóztunk:) Mire végeztünk, már szürkület volt.


Jó maratoni 12 órás randi sikeredett így elsőre:), minden percét élveztük! Csókkal, öleléssel búcsúztunk el. Az én kezem még kicsit el is tévedt a formás hátsójára:)


Otthon aztán még hajnali 3ig beszéltünk msnen. Mivel nem volt kedvem találgatni, egyenesen megkérdeztem, hogy szeretne e kapcsolatot vagy nem. Ő egyértelmű igennel válaszolt:)


Ez az egész 3,5 éve történt, azóta együtt vagyunk. És 2 éve hogy összeházasodtunk:)


27/N

2013. nov. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
gyors és határozott fiú volt a párod, pacsit neki, respect! :D
2013. nov. 29. 15:10
 7/10 anonim ***** válasza:
na igen:) nem is csíptem soha a nyuszi, döntésképtelen, határozatlan pasikat.
2013. nov. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Költőnő? ***** válasza:

meglepő módon egy kocsmában.

elhívott csocsózni:)

sose hittem volna, h krimóban lehet ismerkedni, de lehet :D

egy darabig csak haverkodás volt, aztán egyszer a pasimnak kellett kiadnia magát, mert egy fickó nem akart lecuppanni rólam. Előtte is mentünk haza már párszor, de akkor nem haza mentem és nem is otthon aludtam. Kicsit túljátszottuk a szerepet :D

2013. dec. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem emlékszek, részeg voltam. :D


Valami össznépi buli volt, együtt mentünk haza, nála aludtam. Három éve! :)

2013. dec. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A metrón voltunk. Elejtettem a pénztárcám, mikor leszálltam. Nem ismertük még egymást, de ő felvette, és utánam futott. Aztán a hálám jeléül meghívtam egy kávéra, ahol sokat beszélgettünk, megismertük egymást, megadtuk egymás számát. Majd egy hét után felhívott, és elhívott egy randira, vacsorázni, és összejöttünk.:)
2013. dec. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!