Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megcsókolt. Háromszor is! De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókolt. Háromszor is! De azt mondta, nem jelentett neki semmit, de ahhoz túlságosan élvezte! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyik nap találkoztam egy sráccal, hogy elmondjam, régóta sokkal többet érzek mint barátság. Egyáltalán nem fogta fel, aznap este is arról írogatott, hogy kiket fog fölszedni este a buliban. Viszont séta közben mondta, hogy én kicsi vagyok hozzá (ami talán igaz is, merthogy ő 19 én meg 14) és hogy nem lehet köztünk semmi, de annyira jó barátja vagyok, hogy velem sose tudná azt megtenni, hogy kihasznál és faképnél hagy. Ezután megálltunk a városban, és tovább beszélgettünk. Akkor mondta, hogy őt ok nélkül b*szogatják, hogy miket művel a "kislányokkal". Pedig, én is tanúsíthatom, hogy semmit az ég világon! Volt pár félreérthető helyzet, gondolom arra értette a tanárunk. És akkor mondta, hogy ha eddig ok nélkül, akkor most ő adna rá okot. És megcsókolt. Aztán a beszélgetés közben még egyszer. És elköszönésnél is. Az arcára adtam volna puszit, de ő elfordította a fejét, és a szájára adtam. Hihetetlenül jó volt vele csókolózni! Csak sajnos félek, hogy soha többet nem lesz még egy ilyen alkalom. Szerintetek úgy működhetne ez a "kapcsolat", mint barátság extrákkal? Kérlek, segítsetek!:(

2013. dec. 27. 12:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már. Még a szex sem jelent feltétlenül érzelmeket, bármennyire élvezi is az ember fia (vagy lánya).
2013. dec. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne alázd porig, magad, mert a szerelem szép dolog, csak egy szerelmessel mindent megtehet a szerelme tárgya. Kell egy határ vonalat húznod, ahol nem mész tovább, különben nemcsak megalázva, de kibeszélve is lehetsz. :(
2013. dec. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

De áruld már el nekem, hogy mi értelme van számodra a barátság extrák dolognak? Az akkor működik, ha a felek nem éreznek egymás iránt semmit. De te szerelmes vagy belé! És egy 19 éves srác elhiheted, hogy előbb-utóbb nem elégedne meg egy-két csókkal, ő már bőven benne van abba, hogy nemi életet él, de ahhoz hidd el, hogy te még nagyon fiatal és felelőtlen vagy!

Szerintem most kéne őt elfelejteted és hanyagolnod a társaságát! Mert ma veled csókolózik, holnap egy másikkal, holnap után meg lefekszik valakivel és mivel ő nem érez irántad barátságon kívül semmit és nem is áll szándékában egy 14 évessel komoly kapcsolatba bonyolódni, így te csak szépen végig szenveded majd az egészet!

De itt hiába mond neked bárki bármit, úgyis mész a fejed után, de végül is igazad lesz, az embernek a csalódásokat is át kell élnie, hisz azok is az élethez tartoznak.

2013. dec. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Értem... Köszi a válaszokat. Szóval, akkor sose vehetem rá még egy csókra?:/ Túl jó barátja vagyok. Több mint barátság, kevesebb mint kapcsolat. Mondta, ha idősebb lennék, nem tétovázna, már régóta együtt lennénk. Szóval, én is bejövök neki. De fiatalnak érez. Nem akar megbántani...
2013. dec. 27. 12:38
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondja, hogy nem jelentesz neki semmi,akkor azt tanácsolom, hogy inkább próbáld elfelejteni...
2013. dec. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
14 évesen inkább normális kapcsolatra, szerelemre vágyjál, ne egy haverra, akivel szexelsz. Még egy idősebb, felnőtt ember is nehezen kezelne egy barátság extrákkal "kapcsolatot" nem ám egy ilyen kislány.
2013. dec. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát jó. Köszönöm a válaszokat! Akkor nincs mese, el kell felejtenem. De ha nem jelentek neki semmit, miért csókolt meg? Minden ujjára jutna egy lány, akivel csókolózhatna.
2013. dec. 27. 12:41
 8/14 Költőnő? ***** válasza:
100%

marha jó barát lehet az ilyen.

Önző segg és legyezgeti a hiúságát h vagy.

Ha tényleg barátod lenne, megtisztelne azzal, h kilép az életedből és nem csókolgatna összevissza, ha egyszer a korodra hivatkozva nem akar semmit.

2013. dec. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Lehet úgy gondolta jótékonykodik. Ez elég gonoszul hangzott bocsánat. Viszont 1000 másik oka lehet. Az emberek furák. Mindegyik. Én is.
2013. dec. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Maradj vele barátságba.

Szigorúan barátság. Ha azt mondja szeret és te is szereted akkor mondj neki nemet. Hogy csak barátság mert az a legfontosabb. És mivel józan vagy szenvedni fogsz. Azután eltelik egy év... két év... A fájdalom emlék marad. Lesz egy erős barátságod. Megtalálod az igazit és büszke leszel hogy erős voltál és vagy.

2013. dec. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!