Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm és én nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm és én nagyon szeretjük egymást, egyikőnk se akarja a másikat elveszíteni, de nagyobb problémánk adódott, mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Szóval, együtt vagyunk lassan 1 éve, én vagyok neki az első pasija, velem élt át mindent először úgy igazán. Nagyon szeret engem elvileg, azt mondta, hogy elsőre nagyjából megtalálta a tökéletes férjet magának, de hogy még nem élte ki magát, nem volt más párkapcsolata, kavargatása stb, nem tapasztalt és ettől megijedt, szünetet is kért. Lényegében ez a baja, hogy nem volt még mással és nem akarja 1 férfivel leélni az életét, de hogy nagyon szeret is. Szünetet kért, megbeszéltük, arra jutottunk, hogy megpróbálja túltenni magát ezen az érzésen és élvezni a jelent velem. Távkapcsolatban élünk így elég nehéz, mert hetente 1x tudunk találkozni sajnos. Sok mindenen gondolkoztam, nyílt kapcsolaton, szakításon, hosszabb szüneten hogy ez a probléma megoldódjon és kiderjüljön valójában mit érez. Most ebben maradtunk, hogy folytatjuk, mert amikor találkozunk és együtt vagyunk akkor nagyon jó minden, csak amikor nem lát engem, akkor érzi magát úgy mintha szingli lenne. Én úgy vélem, hogy a gyakrabb találkák és ezáltal gyakrabban szex (nem azért nem szexelünk mert nem szeretünk, hanem mert náluk nem igazán lehet, ha épp ott vagyunk, nálunk igen, csak legjobb esetben is minden hétvége jöhet szóba.. Legrosszabba pedig 3-4 hét, mint pl most..


Tudnátok tanácsolni valami okosat? Nyílván nem akarom elveszíteni, meg stb, és tudom, hogy ezt nekem kell megoldani, de egy két pozitív ötletet meghallgatnék tapasztaltabbaktól, hogy próbáljam megoldani ezt a problémát szakítás nélkül, illetve ha ez bekövetkezik lehet e még esély hogy visszatáncolna magától?



2013. dec. 31. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát... ez maga a szakítás.
2013. dec. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez elég nehéz dolog, tudom magamról, mert én is ilyen lány voltam, azt hittem még nem éltem ki magam, de annyi hogy nekem a jelenlegi párom előtt (akivel mellesleg már 2 éve együtt vaygunk) már voltak "első"-im, csak azokból a régebbi kapcsolatokból rossz tapasztalatokat nyertem. De ő odafigyelt rám, próbálta mindig a legtöbbet kihozni az együtt töltött percekből, én is akartam szünetet, mert volt, hogy nehezen bírtam a dolgokat, de nem engedte, mostmár nem is bánom. Szeretem őt, és nem tudnék más pasival összejönni semmilyen célból. Ha engedsz neki, hogy nyitott kapcsolat legyen, vagy szünet, azután egyikőtöknek biztosan rosszérzése lenne, mert lehet, hogy azalatt az idő alatt olyan dolgok történnének, ami később többet árt,mint használ. Remélem tudtam segíteni. :) 19/L
2013. dec. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szóval, akkor szerinted próbáljam ne elengedni? Vagyis úgy magamhoz "láncolni" hogy ő akarja? Mert én lényegében a találkozónkon nem mondtam neki semmi konkrétat, hogy mi legyen, én csak elmondtam a véleményemet, meg ugyan ezt, hogy ezek a problémák lehetnek ebből hogy bejön egy másik pasi, elfelejtük mit szeretünk egymásba megváltozunk stb.. Meg az idő múlása. Szóval szerinted, lehetséges hogy ezt kiheverje magából?
2013. dec. 31. 13:00
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a tapasztalatom, hogy ahol előjön a "nem éltem ki magam" szöveg, ott szerelemről nem beszélünk.

Aki szerelmes, annak csőlátása lesz! Az velem is megesett, hogy nagyon tetszettek srácok a párom mellett is, de az soha nem jutott eszembe, hogy elhagyjam értük a párom!


Ez nem szerelem. Sajnálom. Ahol a szexuális ösztön már többet ér a kapcsolatnál az a kapcsolat halott.

2013. dec. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem is szexuális ösztönről van szó annyira, hanem tapasztalatlanságról, nem volt átbaszva se, nem tudom én valahol megértem őt.. A kevés találkák stb szóval én ezt megértem, csak ajh.. megcsalni nem tudna semmiképp ezt mondta meg ezt tudom is, nagyjából agyonveri az illetőket akik a közelébe mennek. Ezért vagyok tanácstalan..
2013. dec. 31. 13:09
 6/11 Költőnő? ***** válasza:

Alfonzínával értek egyet...

ha én TÉNYLEG de tényleg szeretem a párom, eszembe sem jut más férfi

mondjuk lehet, ez azért van, mert nekem sajnos vagy szerencsére vannak egyéb tapasztalataim

2013. dec. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem itt a távkapcsolat lehet a gond, mivel írtad hogy h ha vele vagy akkor minden oke, de ha távol vagytok akkor jön azzal hogy kipróbálna másokat is. Itt is baj,hogy ilyen eszébe jut. Szerintem állísd döntés elé,hogy akar e veled továbbraa is együtt oenni így,mrrt ha már most felmmerülnek ilyen dolgok akkor mi lesz később. Én mmegértem a csaj helyzetét is persze hogy másokkal millllyen lehet meg h mást megkíván az ember,de bondoljunk bele nem biztos hogy jobb lesz sőt... nekem is vannak ilyen gondolataim néha de llegyőzőm s nekem fontos a kapcsolatom. Ha neki fontos a kapcsolat akkor.nem áldozza be más miatt. Úgy fog d fel,amíg jó vellle addig legyél vvele,ha már nem jó akkor hagyd a fenébbbbe,lesz másik aki jobb. Mindig csak jobbak jönnrk általában.

A lényeg,hogy beszéljétek mmmeg s ne láncolld magadhoz, az csak az ellenkezőjét váltja ki benne()tapasztalat) de ne is engedj nyitott kapcsolatnak.

2013. dec. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

kamu szöveg


másokkal akar dugni és soha nem jön vissza. már most is megdugják amíg nem vagy ott. ribi


30+F

2013. dec. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Megbeszéltük teljesen :)


Arra jutottunk, hogy jó együtt, mindkettőnknek vannak problémáink de megpróbáljuk őket legyőzni meg többet találkozni stb. Együtt töltöttük a szilvesztert és nagyon jó volt, úgyhogy remélem pozitív irányba halad előre a dolog.

2014. jan. 1. 16:00
 10/11 anonim ***** válasza:

Újév alkalmából inkább nem mondok semmit negatívat, még akkor sem, ha igaz!


Boldog Új esztendőt!

2014. jan. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!