Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok a páromra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok a páromra, pedig szeret és nem tett olyat, ami miatt lehetnék. Már az is zavar, ha más lányhoz hozzászól! Mit tegyek? Nem akarom elveszíteni. Mit csináljak? 25/ L

Figyelt kérdés
2013. dec. 30. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen nőj fel ehhez és ne legyél beteges társfüggő! Tiszta vicc, ami manapság folyik a párkapcsolatokban. Soha semmi nem elég nektek.
2013. dec. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noydra ***** válasza:

Ha 15/L lenne nem lenne gáz.

De így ...

2013. dec. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
attól félek ha nem velem van, esetleg a munkahelyén v bárhol kedveskedik más nőknek, úgy h vagyok neki.
2013. dec. 30. 12:14
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

Mi már kedveskedni se szabad?

Szegény srác lényegében börtönben van.

2013. dec. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Te hozzászólsz más férfiakhoz?
2013. dec. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező

A te problémád fejben dől el, nem fogom tudni megmondani neked, hogy mit tégy. Ötletszerűen tudok csak tippelni, ha elfogadod. A közösséget pedig kérem véleményezze az ötletemet!


Én sokkterápiát alkalmaznék. Ha házibuliba mentek, a "játék" lényege az, hogy te ülsz, és kötelező nézned, ahogy ő az összes lánnyal táncol előtted.

Beszéljétek meg, hogy ő táncol velük, te pedig nézed.

Neki kötelező jól érezni magát, neked pedig ezt elviselni.

Rossz lesz, ez biztos. De ha nem nézel szembe az érzéssel, nem engeded, hogy átjárjon, és tovaszálljon, akkor börtönben tartod majd a fiút.


A féltékenység önbeteljesítő jóslat. Eltaszítod magadtól, végül tényleg más karjaiban köt ki, te pedig levonod a téves tanulságot: "na ugye". Pedig te provokáltad ki. :)


Szóval az ötletet leírtam, a többiek majd kielemzik, hogy hüleség e, vagy sem :)

2013. dec. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tudom hogy valahol jó ötlet és már belegondolni is rossz,hogy más társaságában is jól érzi magát. ez az ami a legrosszabb számomra.
2013. dec. 30. 12:29
 8/9 Költőnő? ***** válasza:

magadban vagy vmiért rohadtul bizonytalan, aminek így nehéz feltárni az okát és ez csak egy projekció.

az a baj, h az ilyen kényszeres dolgok mindig tünetek és ez olyan, mint egy betegség:(

ha a kiváltó okokat nem veszi kezelésbe az ember, akkor a tünetek ilyen vagy olyan módon, de sajnos vissza fognak térni

2013. dec. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tisztáznod kellene magadban, hogy párkapcsolat van köztetek, vagy birtoklási viszony. Mert sajnos te birtoklod, kisajátítod őt. Olyan vagy, mint egy 3 éves kisgyerek, aki a játékautóját nem adja oda senkinek, merthogy ő azzal játszik.
2013. dec. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!